Emoji

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 9.

Kategória:   Dezodorok

Édes cukorka illat az érett gyümölcsök aromájával. 24 órás védelem,alumíniumsók nélkül.

butterfly99

2019. március 27.

Az édes illata miatt vittem haza. Nem lett a kedvencem viszont úgy voltam vele elfújkálom már ha megvettem. Általában légfrissítőként használom vagy ha tényleg útközben nincs már más illatszer nálam. Az emberektől viszont meglepően sok dicséretet kaptam rá. Aki szereti az édes, vattacukros,meggyes illatokat azoknak merem ajánlani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Coumarin, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone