Energy

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blackcat00616, Módosítva: 2016. június 23.

Kategória:   Samponok

Gyorsan zsírosodó, festett, szőkített hajra ajánlott, illetve jótékonyan hat hajhullás esetén.

Javítja a szennyezett környezet és az ipari környezetkárosító anyagok miatt gyengébb haj minőségét.

Niki1991

2021. január 16.

Furcsa illata van és nehezen habzik, de mivel nem volt itthon más sampon, és nem is volt olcsó, gondoltam elhasználom. 2 hét elteltével rengeteg babahajam lett :) Eredetileg azért vettem, mert szülés után nagyon hullott a hajam és szoptatás mellett szerettem volna minél természetesebb összetevőket használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Elég gyorsan zsírosodó hajtövem van, és ehhez viszonylag száraz hajvégek. Egy időben erősebben hullott a hajam, így emiatt kezdtem el a természetesebb samponok irányába keresgélni.

Valóban hatásos a hajhullásra, zsírosodásra. Ellenben fontos mellé balzsamot használni, mert a száraz hajvégeket még jobban kiszárítja.
Nekem sajnos egy idő után elkezdte túlságosan szárítani a hajam és picit elkezdett a fejbőröm viszketni és korpásodni.

Ezért azt javasolnám, hogy kúra szerűen használd, ha kíváncsi vagy rá. 3-6 hónap alatt szerintem, ha nem más probléma miatt van gond a hajaddal, akkor rendbe teszi. Csepegtethetsz bele rozmaring és/vagy teafa olajat pluszban; a rozmaring a zsírosodásra, a teafa pedig a korpára szuper.

Természetesen önmagában azért nem csodaszer, érdemes mellette gyógynövényes hajöblítést végezni és amennyire csak tudod kitolni a hajmosások számát minél ritkábbra. Illetve megpróbálhatod a vaddisznó sörtés hajkefe használatát (esténként), hogy szétoszlasd a faggyút a hajtövekről.
Nekem sikerült a két naponta hajmosásból eljutni a heti kettő, néha heti egy hajmosásig.

Kellemes gyógynövényes illata van, nem kell belőle sok. A habzása nem olyan tipikus mint a bolti samponoké, így ne várd tőle, hogy extra nagy habja van. Egy alkalommal kétszer moss vele hajat; kicsit hígítsd fel vízzel. Illetve érdemes pár percet rajta hagyni hajadon (a második besamponozás után) és csak utána leöblíteni, hogy tudjon hatni. A második körben már bőven termelni fogja a habot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

blackcat00616

2017. február 3.

Rengeteget segített a hajhullásomon és a hajam minőségén. Igaz kell egy kis idő, kb a flakon felénél tartottam, mikor láttam, hogy kevésbé hullik a hajam, ráadásul nagyon selymes lett és göndör, pedig mindig szénaboglya hajam volt :) Szeretem az Energys termékeket, sok problémámon segített testileg és lelkileg egyaránt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Carillon

2016. május 14.

Még csak most kezdtem el használni,de egyenlőre nagyon jó.Kevés elég belőle és szépen tisztít.Nem kell utána kondicionáló.Gyógynövényes illata Nekem bejön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Xylitol, Hydroxyethyl Urea

Nem szabványos INCI név. Jelentése gyógynövény kivonat.

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.