eos

Ár:   $3.29   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bubus06, Módosítva: 2018. január 22.

Ár:   $3.29
Kategória:   Ajakápolók

Ez a kellemesen hűsítő kamillás ajakbalzsam enyhíti a sebes, kicserepesedett ajkak fájdalmát. Egyedülálló keverékét tartalmazza a a mentolnak, a kamillának és a nyugtató hatású aloe verának. Kakaó- és shea vajban, olíva- és jojobaolajban, valamint E-vitaminban gazdag, ezáltal hosszan tartó hidratáltságot és puhaságot biztosít.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Nessy

2019. október 23.

Ez a táskába dobós ajakápolóm, ritkán használom. Nagyon aranyos, kellemes illata van, tényleg hűsít. Lágyabb mint a többi Eos, de szerencsére nem túlságosan, nem folyik vagy ragad. Ő a 5. Eos-om, egyet sem tudtam elhasználni, lassan mindegyik megavasodott, mégis mindig elcsábulok egy újabb variánsra..... ez a kamillás a kedvencem eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

JuliannaS

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 17.

Nekem az eos egy igazi must have. Most erre esett a választásom. Igazából hasonló a tesóihoz, ugyanolyan szépen hidratál. Ahogy írja is, van egy kellemes hűsítő hatása. Tetszik, hogy egy kicsit más a csomagolása, mint a többi ajakbalzsamnak, ez is különlegessé teszi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

pandarouge

2019. május 5.

Imádom! Rendbe tette a cserepes számat, ha matt rúzst használok akkor is bekenem előtte, így nem szárítja ki a számat. Miután használom kellemesen bizsergeti a számat, hűsít.Nem egy olcsó termék, de szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

manobeka

2019. március 7.

Nekem bejön. Az illata igazi kamilla és mentol, először fura volt ez a párosítás, de nagyon megszerettem,lágyabb, mint a többi fajta szerintem, de jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Polyglycerin-3

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.