eos

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus94, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Nyugtató kendermagolajjal, finom ízzel. Füstös szárított kender, meleg cédrusfa és trópusi ananász jegyeit tartalmazza. A tápláló ajakbalzsamot Cannabis Sativa Kendermagolajjal készítjük, hogy 24 órás nedvességet és nyugtató kényelmet + védelmet nyújtson.

KisHeni

2021. június 23.

HOVA TŰNTEK EL MINDEN BOLTBÓL??? SEGÍTSETEK, MIÉRT NEM LEHET MÁR KAPNI?? Nagyon szeretem az Eos ajakbalzsamokat anno amint kijött egy új íz azonnal rohantam megvenni, mert bár csodát nem művelnek a rommá száradt ajkakkal, szépen hidratálnak és szinten tartanak. És az sem utolsó szempont, hogy finomak és nagyon illatosak, a kis gömb alak pedig már csak hab a tortán. Imádom őket, és azt is imádnám, ha még mindig lehetne kapni.
    Ez a "füves" Eos számomra nagyon kellemes illatú, én érzem benne az ananászt és a füstös illatot is és nagyon jól passzolnak egymáshoz. Talán ez az egy ajakápoló a családból ami ha ég, húzódik, fáj a szám széle és bekenem vele akkor enyhíti a fájdalmat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 23.

ehesvelociraptor

Korcsoport: < 18
    2021. április 7.

Rettenet drága sajnos, de imádom! Nekem egy ilyen gömb fél évig kitart! Az állaga tökéletes, nem olajos, nem csúszós, tökéletesen hidratál és az illata-íze is jó, bár ez személy-és fajtafüggő. Volt már vaníliás, epres, maracuja-s és ilyen, mindegyik jól bevált. A tekerős kisebb és olcsóbb változata nekem annyira nem jött be, nagyon könnyen megolvad-letörik és többnek is elromlott maga a tekerős mechanikája és félúton benne ragadt az akajbalzsam. Szívem szerint 5 csillagot adnék, de mivel valóban jól túl van árazva - majd' 3000Ft egy ajakbalzsamért, akármilyen is az, nagyon sok. A másik ok amiért csak 4 csillagot adok, az az, hogy az aljában szokott még maradni cucc, amikor a ,,gömb" elfogy. Én nem szoktam az ujjammal kikapargatni meg kenegetni, így az is minimális parazlás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. április 7.

Vivus94

2020. október 27.

Tetszik ez a termék, az illata számomra kedv-függő, hogy épp mikor mennyire tetszik. Az állaga pont jó, könnyű felkenni nem ragad nem csúszik. Szépen ápol, de azért nem a megváltást kell tőle várni, erősen cserepes ajkakra ennél azért erősebb hatású termék kell. Viszont mindennapos használatra tökéletes. Két problémám a kiszereléssel és az árával van, a termék végén már nehezebb használni illetve szerintem túl is van árazva, de mivel én vettem meg mindezek tudatában, csak egy pontot vonok le tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

bsz

2020. szeptember 14.

Nagyon szeretem ezt az ajakbalzsamot!
    Az illata nagyon jó, kiválóan hidratál,nem ragad és nem is csúszik tőle a szám. Csak ajánlani tudom. Az egyetlen hátránya hogy annyira kellemes illata van,hogy a cicám mindig le akarja nyalogatni a számról.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Nagyon szeretem ezt az ajakbalzsamot!

Antioxidánsok: Tocopherol
    Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Polyglycerin-3

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.