eos

Ár:   $5.49   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bubus06, Módosítva: 2018. január 22.

Ár:   $5.49
Kategória:   Ajakápolók

Hidratálja, puhítja az ajkakat, valamint egy csipetnyi színt és csillogást ad nekik.

Ár: 1000Ft +posta , Eladó: AlexandraGaspar
Állapot: Új, Helyszín: Kemence, fizetés: Banki utalást követően posta

nikiam97488

2019. október 15.

Imádom a csillogását , és hogy eltér a többi eostól. Igaz kicsit keményebb is ami nem tetszik, viszont szépen olvad használat közben. Én kipróbáltam pirosítónak is és habár nem látványos annak használni jobban szeretem. Viszont nem venném újra .:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

drzhczk

2019. szeptember 8.

a pearl változattal együtt vásároltam, de valamiért egyik sem nyerte el a tetszésem, talán a klasszikus, zsírosabb eos-ok után ez a keményebb változat annyira nem kényelmes. egyébként szép a csillogása, és valóban klassz a design, de sajnos több nincs benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

neanna

2018. április 20.

Nincs annyira finom illata, mint az általában megszokott EOS termékeknek. A csomagolása különleges, különösen tetszik ez a fekete design. Vékony rétegben felvéve pici csillogást ad az ajkaknak, jól hidratál. Nem rossz termék, de ha elfogy, maradok a régi, megszokott (basic) EOS ajakápolóknál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezék. Piros.