eos

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2020. január 22.

Kategória:   Ajakápolók

Pirított mályvacukor aromával. Természetes, ápoló bio olajokkal, bio sheavajjal és gyümölcskivonattal hidratál a puha és szép ajkakért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Nicolett022

2020. december 22.

Van egy pár eos ajakápolóm és számomra az összes ugyan olyan, a nagyon száraz, cserepes ajkakon semmit nem ér, de szinten tartásra és nyárra jó. Tipikusan az a termék amit nagyrészt az illata (és íze) miatt használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

Ophelia

2020. december 8.

Én is kiárusításban vettem, de előtte is szemeztem vele. Jól hidratál, mint a többi eos amit korábban próbáltam, nekem ez a klasszikus stick forma jobban bejön, mint a tojás. Kellemes illatú, és ízre is édes, nekem a tekerőjével sem volt gond, a kupak pedig különösen jól zár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Monaaaaa

2020. október 12.

Ennek tényleg sajtos popcorn illata van 😜 Egyébként nem rossz, de maradok a jól bevált Carmexnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

birobarbara85

2020. szeptember 22.

2020. 09. 22.
Épp kiárusítják a Rossmannban 500 Ft-ért.... mégis vettem egyet. Annyira nem rossz és ennyit pont meg is ér.
2020. 09. 07.
Nagyon kellemes édeskés illata van.
A hatása jó, de nem kiemelkedő- télre kevés lesz.
Csomagolás: borzasztóan rossz. Szerencsére a kupak jól rápattan, különben a táska aljáról kellene kikapargatni.
Egy próbát megért, de újra ezt a verziót nem veszem. Maradok a gömb verziónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

2020. 09. 22.
2020. 09. 07.
Nagyon kellemes édeskés illata van.
A hatása jó, de nem kiemelkedő- télre kevés lesz.
Egy próbát megért, de újra ezt a verziót nem veszem. Maradok a gömb verziónál.

scene14

2020. július 29.

Nekem bejön az illata és a hatása is, az íze is kellemes:D viszont a tekerője nekem is rossz, ezért a 4 csillag...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

bogikaaa

2020. április 21.

Jó az illata és az íze is. Napközben jól teljesít. Egy hibája van, a tekerője.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Jó az illata és az íze is. Napközben jól teljesít. Egy hibája van, a tekerője.

tsolya

2020. április 8.

Az illata valóban nem pillecukorra emlékeztet, de nekem ennek ellenére így is tetszik. A hatása is egész szuper, mindennapos használat mellett nincsenek rossz állapotban alapvetően sem az ajkaim, így nincs nehéz feladata fenntartani az állapotot. Nem rossz, a tekerője nekem eddig még egész jól szuperál, de az előző véleményeket olvasva le is kopogom, hátha így marad. Összességében nem rossz kis cucc, impulzus vásárlás volt, de nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 8.

Vitelotte

2020. március 27.

A sajtos popcorn szagot én is alá tudom támasztani, de nekem kajak bejött xD Barátnőm utálta, a fiúm meg inkább megkérdeztem mielőtt megpusziltam vele hogy tetszik-e neki, és neki nem volt vele baja. Funkció szempontjából elégedett vagyok vele, ha véletlen kihagyok egy napot a kenegetéssel, utána meg tudja menteni a cserepesedéstől. A tekerő nekem nem akadozott, csak a kupak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

macooka

2020. január 22.

Huh, hát ennek sajnos undi sajtos popcorn szaga van, nem pedig toasted marshmallow. Magával az ajakbalzsam hidratáló hatásával elégedett vagyok, viszont már az első használat után elromlott a tekerő, úgy kell ki-be nyomkodni az ajakbalzsamot, ha használni akarom. Összességében szeretem az eos cuccokat, de maradok a gömb alakúaknál.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Antioxidánsok: Tocopherol