Equilibra

Ár:   845 Ft és 1390 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emiii, Módosítva: 2020. május 4.

Ár:   845 Ft és 1390 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   online, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

30%-ban tartalmaz Aloe Vera-t, emellett további antiszeptikus összetevője van, mint pl. az izlandi zuzmó, mályva, teafaolaj, grapafruit kivonat. Xilitol tartalmának köszönhetően csökkenti a szájüreg savasságát és gátolja a baktériumok szaporodását.

Emiii

2020. június 19.

Borzalmas! Olyan szinten pofán csapott az alkohol szag, hogy kételkedtem az "ohne alcohol" felirat hitelességében. Aki már ivott abszintet és kellemes emlékei vannak róla, az imádni fogja. Én ittam, de szívesen elfelejteném... Ez visszahozta az emlékeket, viszont annyi előnye volt, hogy ezt legalább kiköphettem. Szerencsére volt annyi eszem, hogy csak a kisebb kiszerelést vegyem meg, így viszonylag hamar az "üveg" aljára kerültem. Mivel jó kedvem van, hogy megszabadultam tőle, kap 2 csillagot (meg aztán volt már ennél rosszabb szájvizem is, aminek hányás íze volt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Xylitol

Sorbitol h 1 1

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.