Equilibra

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vereille, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   online, bioboltok
Kategória:   Testápolás

Segítséget nyújt a bőr különböző “megpróbáltatásai” esetén, mint napozás után és forró felületekkel való érintkezést követő pirosodás, fogínygyulladás, fáradt és rendkívül igénybevett lábak, izzadság által okozott pirosodás, epilálás és borotválás. Rendszeres használata esetén táplálja, frissíti és regenerálja a bőrt.

siposanni

2019. november 18.

Nagyon szeretem, sok mindenre használom. Nagyon jól hűsíti és nyugtatja a bőrt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Nagyon szeretem, sok mindenre használom. Nagyon jól hűsíti és nyugtatja a bőrt!

eszterszekely

2019. november 17.

Nem rossz, nem rossz de igazából azt érzem hogy ha direktben a növényből kinyert zselét kenem csípésre/égésre/sebre akkor hatékonyabb bár elméletileg ugyanazt kéne tudnia. Kissé híg, és hagy egy minimális ragacsos érzést de túl lehet élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.

failedstardoll

2019. november 8.

Én nem tesztelésre kaptam, leárazva vettem :) Nagyon szeretem sok mindenre használom a szúnyogcsípéstől kezdve arcpakolás, szőrtelenítés után, leégés, stb. Szerintem csodaszer :) Az illata valóban nem a legjobb, de nem érezni sokáig. Ragacsos maradsz utána egy darabig, de hát az aloevera ilyen, engem nem zavar, úgyis csak este használom általában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

pudinggie

2019. szeptember 30.

Szintén tesztelésre kaptam. Először arcra próbáltam használni, megnézni, hogy a pattanásokat nyugtatja-e, de nem tapasztaltam javulást + arcon külön réteget képez száradás után, húzza a bőrt. Szőrtelenítés utáni használatra viszont tökéletesen bevált!

Megj.: a csomagolását nem szeretem, nyomás nélkül is ömlik a flakonból a gél, nagyon óvatosan kell használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Boncukpare

2019. szeptember 25.

Tesztelésre kaptam én is. Főként szőrtelenítés után használtam, illetve a rokonságban többen megégtek napozás közben így rajtuk is tesztelhettem :) Nekünk nagyon bevált,egyedül az illata az ami nem a legjobb de hasznlat után hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

rafi

2019. szeptember 25.

Én is tesztelésre kaptam. Az illata nem olyan kellemes, de tipikusan hagyományos aloe vera, érezni, hogy nincs telenyomva mindenféle kemikáliával. Elég univerzálisan fel lehet használni, napégésre, pattanások/sebek gyógyításához,a legjobban epilálás utáni kipirosodás megelőzésére szeretem használni. Nagyon kevés elég belőle, de vigyázni is kell vele, mert hajlamosan sok cucc folyik ki belőle, úgy pedig gyorsan tud fogyni. Közvetlen használat után hagy egy furcsa ragacsos érzést maga után, de hamar elmúlik, kellemes a használata. Sok mindenre jó, mindig kell hogy legyen itthon nálunk valamilyen aloe verás termék. Tud annyit szerintem, mint mondjuk például a forever-ös, de dupla akkora és fele annyiba kerül. Szerintem újra fogom venni, ha elfogy, de egy fél nyár alatt még nem is sikerült elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

allebag2

2019. szeptember 19.

Tesztelésre kaptam a gélt, és nagyon szuperül teljesített. A napkrém használatának ellenére nagyon leégett a bikinipánt mellett a vállam és dekoltázsom. Bevetettem a gélt, és másnap reggelre nagyon szépen levitte a pirosságot. Égésre, irritációra, és gyantázás után használtam, és minden esetben gyorsan, hatékonyan enyhítette a kellemetlen tüneteket. Nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Csobanka

2019. augusztus 17.

Én is tesztelésre kaptam a terméket. Nem okoz irritációt szőrtelenítés után, kellemes használni. Természetes dezodort használok, ami ki szokta csípni a hónaljamat, arra is jó, hogy előhidratáljam. A lábfejemre is jó volt, kellemes volt, amikor kicsit megégtem de szinte mindig kellett fölé egy testesebb krém, mert, mintha még szárítana egy kicsit. Ajánlom, mert sok oldalúan használható de semmilyen részen nem volt olyan a hatása, amivel más krémet kiválthattam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

dago21

2019. augusztus 2.

Nagyon örülök, hogy tesztelhettem a terméket. Épp nyaralás előtt, vagyis a legjobbkor érkezett meg. Tengerparton szinte lehetetlen elkerülni a napégést, most sem volt másképp, szuperül megnyugtatja a bőrt, talán picit tényleg híg és valóban hagy egy réteget a bőrön, ami száradás után kicsit húzódik, de talán most először nem hámlott le a barnaságom, amit ennek a termeknek tudok be!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Aimet

2019. július 31.

Szintén tesztelésre kaptam a gélt, nálam nagyon bevált. Illetve nem csak nekem, páromnak is :) Nagyon világos bőre van, nemrég szépen le is égett (pedig kente magát fényvédővel). Gondoltam itt az alkalom hogy kipróbáljuk ezt a gélt. 3 nap alatt olyan gyönyörűen elmúlt a pirosság hogy csak na. Bőre nem hámlik, olyan mintha le sem égett volna. Ő kérte hogyha elfogy vegyünk majd egyet....pedig nem nagyon szokott ilyet mondani :D Egyszóval nekünk bejött, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice