Erborian

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. december 20.

Lelőhely:   Marionnaud

Selymes textúrájú termék, mely a szemkörnyék tökéletesítésére lett kifejlesztve.

Csökkenti a sötét karikákat és a puffadtságot, és kisimítja az apróbb ráncokat. Kiváló make-up alap.

Ár: 5990 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: 3-4 alkalommal próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost csomagautomata: +999 Ft, postán maradó: +795 Ft
Phyllis

2019. május 13.

Nagyon szeretem, mert szépen terül, nem szárítja a szemkörnyéket (sőt, ahogy ígéri, tényleg mintha hidratálná is), nem ül bele a ráncokba és pont úgy viselkedik mint amit alá kensz. Aki primert vár tőle, ne tegye, ez inkább akkor telitalálat, ha szeretnél kicsit javítani a karikákon és azt hogy egységesen kipihentebbnek tűnjön a szemkörnyék, anélkül hogy valami vastag korrektort kéne felrakni, szóval nem épp nagy virrasztásokon és bulikon vagy túl. Teljes fedésre, nagy karikák kendőzésére nem jó. A fedése enyhébb mint a Touche Eclat-nak.
Én személy szerint úgy használtam hogy primeres hatású hidratálóval kezdtem, majd rá az Eye BB-t és ennyi. Ez ilyen kis sminkmegúszó egyszerű csoda.
Az az egyetlen szívfájdalmam vele kapcsolatban, hogy a világos bőrömre a világosabb árnyalat is elég sötét, csak nyáron tudom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Intermezzo

2018. április 24.

Kiváló minőség. Reggel fél 6-kor sminkelek. Először hidratáló kérmet használok, majd ezzel a krémmel körbekenem a szememet. Aztán sminkelek. Délután, amikor haza érek, még mindig tökéletes a sminkem. Igaz, csak a legjobb szemhéjpúdereket használom, Chanel, Estee Lauder, Dior, stb. Az ápoló hatása is megvan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 24.

madaras

2016. november 20.

Szintén megvédeném. Nálam jól teljesít. Természetesen használok alá hidratálót,szerintem enélkül egy sem működik. Csak kicsit szoktam tenni a karikáimra,azt nem mondom,hogy teljesen eltünteti,de nálam működik. Természetes hatást ad. Túlárazott termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 20.

kessi91

2015. október 28.

Jaaj jaj jaj. Mintám volt belőle, átnyomtam egy kisebb tégelybe, szóval vagy két-három hétre elegendő adag lett. Lenne, ha nem utálnám már az első naptól kezdve... Kiemeli a szárazabb pontokat, hiába hidratálok alá, és kb semmit nem fed. Iszonyú csalódás, csak azért nem 1 csillag, mert nem adtam ki rá pénzt. Szerintem vásárlás előtt mindenképpen kérjetek egy mintát, mert látom, hogy van, akinek bejött, de én szerintem már azt sem fogom elhasználni, amim van....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

rekag

2015. február 24.

Jöttem megvédeni ezt a korrektort, mert nálam abszolút működik. Igaz, hogy szürkés a színe, de pár perc alatt oxidálódik és idomul a bőrömhöz és abszolút észrevehetetlen, miközben bár közepesen, de elfedi a sötét karikákat, így egy teljesen természetes fedést biztosít. Ami miatt nálam abszolút 5-ös ez a termék, az az, hogy egyáltalán nem szárít és nem ül bele a ráncokba (végre!!!), másrészt a 25-ös fényvédő. Arról nem is beszélve, hogy 10 ml terméket kapunk, ha jól utánaszámolok, jobban megéri, mint a 2-3.000 ft-os korrektorok, melyekben csak 1,5 g termék van.
Tartós, még nap végén is ugyanott van, ahova reggel felaplikáltam, nem modul el, nem csomósodik, nem csillog-villog. Szerintem megéri kipróbálni és nagyon szeretem használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 24.

Aquariusgirl

2014. április 17.

Ügyes tubuska, könnyű textura, könnyú felvitel, nekem tetszik. Nem fed tökéletesen, de én azt nem is szeretem, inkább egységesebb arcbőrre vágyom. Egy csillag levonás, azért, mert hidratálásról nálam szó sincs, kell alá tápláló krém, mert különben kiemeli a ráncokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 17.

szeliger

2013. december 27.

Fekete péntek volt, kedvenc parfümériámban mindent 20 % kedvezménnyel adtak, de nem csak úgy betértem a kedvezmény miatt nézelődni, egy bizonyos parfümöt szerettem volna megvenni, csak sajnos nem volt. Viszont ott volt az Erborian képviselője és dicshimnuszokat zengett a termékekről, egy bőröndnyi mintával látott el, végül a sok ilyen-olyan krém közül ezt az egyet meg is vettem. Annyira, de annyira dicsérte és amúgy is kellett volna egy új primer, még rá is van írva ékes angolsággal a dobozra: "excellent make-up base", megadtam magam. Pedig már korábban elhatároztam, hogy Nars primert fogok venni, de hát azt olyan bonyolultnak tűnik itthonról beszerezni, ez meg ott volt, helyben, kedvezménnyel és nagyon tetszetős volt a csomagolása is. Végre egy cucc, amibe nem bele kell nyúlkálni, hanem egy kis tubusból vékony lukon keresztül lehet kinyerni az anyagot, ráadásul nem is büdös. A bőrre könnyen felvihető, jól oszlatható, ugyan nekem a végeredmény kicsit szürkésnek tűnt, de úgyis rá kerül a szemfesték, gondoltam én. Röviden és tömören: nem vált be. Mintha semmit nem tettem volna fel, a festék mozog rajta, az Avonos szemhéjalap ezerszer jobb ennél, pedig annak sem adtam öt csillagot. Akkor ennek mondjuk adok kettőt, de csak azért, mert nagy galibát nem okozott, a csomagolása meg nagyon profi. Nem tudom, hogy minek jó, de primer-nek biztos nem, nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Betaine, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Aluminum Hydroxide, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.