Erborian

Ár:   5990 Ft és 18 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   15 és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. december 14.

Ár:   5990 Ft és 18 990 Ft
Kiszerelés:   15 és 50 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Szirup állagú fekete maszk. Fő hatóanyaga a 6 éves vörös ginseng, melyet már évszázadok óta használnak a bőr fiatalítására. A ginseng gyökér 6 éven keresztül érlelődik a talajban, mire leszedésre alkalmas állapotba kerül. Ezalatt a növekedési folyamat alatt több mint 200 hatóanyagot szív magába, melynek jótékony, fiatalító hatását a bőrünk örömmel fogadja. Aratás után az a talaj, melyben a vörös ginseng növekedett, már csak 15 év múlva lesz újra termőképes. További hatónyaga a Ginko Biloba, mely antioxidánsokban gazdag, stresszoldó hatású. Gyömbért is tartalmaz, mely felfrissíti és revitalizálja a bőrt. A maszk egyedülálló feszesítő hatásának köszönhetően energetizálja a sejteket, feltölti a ráncokat. Bőre ruganyosabb lesz, természetesen ragyogóbbá válik, csökkennek a ráncok. Igazi ajándék a fáradt bőrnek. Használja kétszer egy héten. Vigye fel kis mennyiségben maszírozó mozdulatokkal az arcra. 10 perc elteltével öblítse le langyos vízzel. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

katalinmester13

2018. december 15.

Kellemes illatú, inkább barna mint fekete színű ragacsos gélszerűség, ami a hatóidő lejártával sem szárad meg. Kétszer 1,5 ml-rel próbálkoztam. Egyszer csak a homlokomra kentem fel az egészet, majd a 1,5 ml-t az egész arcomra eloszlattam. A másfél milliliter nagyon kevés még próbának is. Puhább lett a bőröm, meg minden...De nem igazán győzött meg. Lehet, hosszú távon hatásosabb lenne, de nem érzek késztetést a megvásárlására. Úgy gondolom, hogy ennél azért nagyobbat kellene szólnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 15.

riedl

2018. szeptember 28.

En nagyon szerettem es lassan eljon az ido, hogy ujra vegyem;) rancom meg nem sok van, de a borom az utobbi idoben igen atalakult es kezd erni...igazi feludules volt mikor felkentem es latvanyosan udebb volt az abrazatom.
Erdemes ugy hasznalni, h a hajra ne keruljon, mert ragacsos, mint a karamella;)
sokaig eleg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Erdemes ugy hasznalni, h a hajra ne keruljon, mert ragacsos, mint a karamella;)
sokaig eleg!

e.m.e.s.e

2018. április 18.

Nagyon megörültem, amikor a Marionnaudban ebből az arcmaszkból kaptam termékmintát a vásárlásom mellé.
Gyakran vásárolok náluk, de ezt megelőzően mindig egy illatminta került a papírtáskámba. Mivel nem használok parfümöt, a nővéremnek adtam tovább az illatokat.
Amikor ezzel a mintával lepett meg az eladó, nagyon megköszöntem neki, mire ő bátorított, hogy legközelebb szóljak, inkább arcápolási termékmintát szeretnék kapni. (Nos, a legutóbbi vásárlásom mellé egyiket sem kaptam, de ezt nem mertem szóvá tenni. :D)
Hogy a termékről is szó essen: valószínűleg nem én vagyok a megfelelő tesztalany, úgyhogy a termék szíves elnézéséért esedezem, amiért lepontozom. Egyrészt csak egyetlen alkalomra volt elegendő a termékminta, másrészt problémás bőrömre leginkább tisztító agyagmaszkokat használok.
Ami kifejezetten tetszett, az a maszk könnyen eldolgozható, szirupszerű állaga. Finom, puha lett tőle a bőröm, de más hatást nem tapasztaltam. Valószínűleg 20 év múlva látványosabb és érezhetőbb lenne a változás, addigra csak-csak elfárad a bőröm, és ráncom is lesz. Addig pedig bocsánatot kérek a terméktől! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, Glycereth-26, Butylene Glycol, Betaine, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.