Escada

Ár:   17 100 Ft, 23 800 Ft és 31 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. november 6.

Ár:   17 100 Ft, 23 800 Ft és 31 200 Ft

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

pomme

2021. április 24.

Gáz vagyok, tudom, de szerintem nagyon cuki ez az Escada. Igaz, elég sokat elmond rólam hogy 34 évesen ezt, meg a Summer Festival-t rendeltem meg csillogós testpermet verzióban :D Furcsa, hogy mennyire édesnek írja mindenki, én nem így érzem. Az első fél percben tényleg cukorbomba, de utána átvált az egész egy savanyú-édes zöldalma illatba, olyasmi, mint azok a kristálycukorral borított, de baromi savanyú gumicukrok. Egyáltalán nem fullasztó, hanem fanyar és gyümölcsös, szerintem a candy-től ez azért nagyon messze van. Almautálóknak is ajánlom, mert nem úgy almás, mint mondjuk a Nina, azzal a világból ki lehet kergetni, hanem tényleg csak valami random édes-savanyú gyümölcs. Láttam, valaki az epret írta, igazából az is lehetne. Összességében szerintem megéri az árát, az üvege nagyon 70-es évek, de nagyon tetszik. Aki komolyan veszi magát, az kerülje el, mert tényleg nem egy felnőttes parfüm. Arra viszont tökéletes, hogy az embernek azonnal jó kedve legyen. :)

Update: Oké, megvan a legrövidebb összefoglaló :DD "Margit! Savanyúcukor!" *eldobjaamikrofont

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 24.

laracroft

2020. november 27.

Epres PEZ cukorka! Tiniparfümnek ideális.
Escadáék eddig sem a túl bonyolult és sokrétű illataikról voltak híresek, hát ez sem az.
Tényleg PEZ cukor illatú... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

Epres PEZ cukorka! Tiniparfümnek ideális.
Tényleg PEZ cukor illatú... :)

Cathi

2020. november 18.

mikor felfujtam a csuklomra, biztos voltam, hogy ezt az illatot gyerekkoromban mar ereztem. Talan valami avonos tusfürdönek, testpermetnek, vagy valami no name marka parfümjenek lehetett ilyen illata.
Biztos lesz, akinek tetszeni fog, de hiaba edes, amit imadok, engem nem vett meg. 1 csillagot csak nagyon ritkan szoktam adni, es mivel azert ez nem az az illat, amitöl felfordul az ember gyomra, megkapja a 3*-ot.

Update.: igy par ora utan olyan illata van, mintha a burberry her, armani my way, es jpg so scandal lenne összekeverve.
En utalom a burberry her-t, a masik kettönek tetszik az illata, de nem kellenek a kollekciomba, mert vannak sokkal jobb hozzam passzolo parfümök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

nyarigabi

2020. november 10.

Nem cukrozott alma, hanem szintetikus eper aroma. DM legalsó polc, gyerekparfüm, Disney princess gubancgátló hajbalzsam a katalógusból. Nem kell minden parfümös üvegnek klasszikus eleganciát sugároznia, szeretem az ötletes üvegeket, de ez béna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 10.

Blenheim

2020. november 5.

Tegnap lattam meg hogy megjelent, ma pedig nagy remenyekkel keszultem illatolni ☺️ Imadom az edes-cukros illatokat, vartam mar valami ujdonsagot. Hat..... fujtam a d-ban kb 2-3at a csuklomra, 5 percig volt erezheto. Olyan mint barmelyik edesebb legolcsobb kategorias parfum a dm-ben, vagy mint egy gyerekparfum 🙄 annyira nincs “gejl” illata mint ahogy elottem irtak, sot, olyan vizesnek mondanam. sajnos ez most nem jott be :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 5.

Asianlover

2020. november 5.

Sajnos eljött az ideje egy újabb 1 csillagos értékelésnek :( Nagyon szeretem a szezonális Escadakat, 35-höz közeledve se tudom elengedni megboldogult fiatalságom életérzését, amit ezek az illatok felidéznek bennem. Ezért mindet szépen kipróbálom, így volt ez a Candy Love-val is. A legelső gondolatom a Pink Sugar volt, ezzel mindent elmondtam... valahol bujkál benne az almás vonal, ami nagyban emlékeztet szerintem a Nina Rouge-ra, de amíg az egy - számomra nagyon is kedves - szép, édes gyümölcsös-virágos kompozíció, ez csak egy durván agyoncukrozott, otromba förmedvény. Kár érte.
Jó hír annak, aki megvásárolná, hogy a neten máris adott a kedvező ár, legalább annyira sokba nem fáj.
Technikai megjegyzés, de nekem igen fura volt, hogy a kupak alulról nyílik, így tulajdonképpen fejre van állítva az üveg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Citral, Cinnamal