Escentric Molecules

Ár:   39 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 16.

Ár:   39 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2021

Illatjegyek: mandarin, Iso E Super

Keresem! Escentric Molecules M+Mandarin
Ár: megegyezés szerint , Eladó: gangix
Állapot: 10 ml fújós vagy üveges maradék, Helyszín: mindegy, fizetés: megegyezés szerint

Scara

2021. április 19.

A Molecule 01-ből már legalább 2 nagy üveggel elhasználtam és a kis 30ml-es kiszerelésből is mindig van az utazásokra. Amikor megláttam, hogy megjelent ez a mandarin illattal felturbózott változat, már tudtam, hogy ki kell próbálnom. 😊
Itthon is rendszeresen mandarin és narancs illóolajat párologtatok, mert feldobja a hangulatom és energikusabbnak érzem tőle magam.
Ma délután pont útba esett az üzlet, vettem egy kis mintát belőle és gyorsan ki is próbáltam. Pontosan azt kaptam tőle, amit reméltem és amit igazából a leírás is ígér: a kedvenc molecule01 illatom sok-sok friss, lédús mandarinnal. 🥰
Egy óra múlva megint az üzletben találtam magam és most már egy egész üveggel jött velem haza. 😊🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citral, Linalool, Citronellol, Geraniol

Részletesebb információ a smartskincare-en.