Esprit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2016. szeptember 1.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: fás-fűszeres

Illatösszetevők: licsi, jázmin, bors, gyömbér, szantál, must

pont

2016. március 21.

ajándékba kaptam még ezer éve, de összesen egy ujjnyi sem fogyott belőle. senki másnak nem jött be a család női tagjai közül, ezért végül wc illatosítóként végezte, szerintem ez sokat elárul róla. nekem nagyon sok, émelyítő, öreges, nem egy kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

szaboszilvia28

2016. március 11.

Hat és fél éve kaptam egy ilyet, az sokat elmond róla, hogy még mindig megvan a kétharmada. Nekem eléggé maszkulin, kissé csípős, borsos és férfias jellegű illat. De szerencsére legalább nem tartós. Pedig mindig előveszem és próbálgatom, de ha nem hát nem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

Jutka1989

2014. december 20.

Ajándékba kaptam. Egész jó illata van, de van ettől sokkal jobb is az Espritnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

p.cseresznye

2014. október 26.

Nem lett kedvenc, porosodik a polcon. Olyan tizenkettő egy tucat illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 26.

Nem lett kedvenc, porosodik a polcon. Olyan tizenkettő egy tucat illat.

ingrid0411

2014. május 31.

Egy másik kedvenc parfümöm. Nagyon szeretem az illatát amit hosszú idő múltán is érezhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

claudia

2012. december 9.

Ez is apa-parfüm tőle kaptam :) Én imádom. Nem tudom miért de nekem valahogy ez sportos illat. Valóban citrusos de fűszeres az illata. Nekem nagyon tartós.Hajnalban magamra fújom 2-3 fújás, és este 7kor még bőven érzem magamon, a ruháimon, a kabátomon, sálamon. Maga az illat nem ad semmiféle plusz érzést amit általában keresek egy parfümnél de ettől függetlenül én nagyon szeretem. Hál Istennek nem a mai cukorfelhő kategória-attól hányhatnékom van. Szóval nem igazodik a mai divathoz ezért szerintem nem fog tetszeni mindenkinek. Sokkal kifinomultabb illat ez. De jó hogy megláttam itt, veszek is egyet magamnak karácsonyra. Éljenek az apaparfümök! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

mano

2012. szeptember 4.

á most hogy véletlenül újra ráleltem itt eszembe jutott, hogy régen mennyire szerettem! veszek is egy üveggel hamarosan, remek illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

matrjoska

2012. június 10.

Most meglepődtem, ahogy olvastam az összetevő illatokat, mert egy idő után valami citrusosat is érzek benne. Egyébként nagyon szeretem az illatot, főképp hangulatfüggő, hogy ezt fújjam-e magamra. Sokkal inkább tavaszi-nyári illat (a számomra), mint téli. Csak négy pontot kap tőlem, mert magamtól nem vettem volna meg, de ajándékba kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

Macska

2012. május 3.

Nem túl tartós illat kb 2 órát bír, nekem kissé öreges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 3.

Nem túl tartós illat kb 2 órát bír, nekem kissé öreges.

chyny-eve

2012. január 18.

Egyszer Valentin - napra kaptam a páromtól ezt a parfümöt ajándékba, nagyon bejött! És nem csak nekem, mindenkinek! Tényleg kellemes illata van, szerettem! Lehet, egyszer még veszek 1-et!!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Lyral, Geraniol, Farnesol, Eugenol, Citral, Isoeugenol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!