Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. február 24.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Ajakrúzs és kontúr egyben, mely magas fedést és fénylő finish-t ad.

Ár: 549 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
lohnerniki15

2018. november 14.

05, More is more sötét bordó árnyalata van meg. Nagyon szeretem. Szép a színe, semleges az illata, jó az állaga és könnyű használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

lia0000

2018. október 31.

Fúú de imádtam!! Leginkább színházi előadásaimon volt nagy szükségem rá, mert egy erősen pigmentált, élénk, mégis természetes rózsaszín szín tulajdonosa voltam (már elfelejtettem a kódot sajnos). Az elején imádtam, hogy a számat is tudok vele kontúrozni. Ahogy használtam, nyílván úgy lett egyre tompább, de ezt nem bántam mert valahogy annyira jó állaga volt, meg annyira kézre állt, hogy 2-3 mozdulattal tökéletesen fel tudtam vinni az ajkaimra. Sajnálom, hogy nem találom már a polcokon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

exhocmomento

2018. február 11.

Matt bordó színt birtoklok. A szín gyönyörű, viszont egyáltalán nem matt. Ez annyira nem zavar, az viszont igen, hogy egyáltalán nem tartós. Kopik, és kenődik - még akkor is, ha nem eszem-iszom -, ezért szinte nem is használom. Pedig a szín tényleg olyan nagyon szép. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

gioia

2017. június 16.

A bordós változat van meg belőle, akciósan csíptem el. Szép, nem matt, de nem is annyira fényes, pigmentált, viszonylag tartós is és nem kenődik el, szépen kopik. Azért 4 csillag, mert ahogy halad vele az ember, úgy lesz egyre nehezebb használni, mert ezt ugye nem lehet hegyezni. De majd bevetek legfeljebb egy ecsetet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

EmmaHeather

2017. március 1.

A 01-es beauty statement árnyalat tulajdonosa vagyok. Jó fedésű termék és nem szárítja a számat. (A matt verzió van meg)
Azt nem mondanám hogy teljesen beton-matt finisű, egy picike szaténos fénylése marad, de nekem nagyon tetszik így. Eddig 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

kkatatonia

2017. január 24.

Nagyon könnyű vele dolgozni, jól ki van alakítva, nagyon praktikus. Viszont nem túl erős a pigmentje, ha többször megyünk át az ajkakon vele, leszedi az előző rétegeket. Sajnos nagyon kevés színben található meg, és egyik sem túl szép, ha nem ajándékba kaptam volna, sose vettem volna meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Zita0606

2016. május 11.

Gyönyörű, intenzív, tartós. Nagyon pigmentált, de a ceruza-szerű kialakítással hajszálpontosan meg lehet húzni a kontúrvonalat, így ezzel nincs gond. Krémes, de nem kenődik, fényes, de nem szájfény-szerűen. Szépen kopik, kellemes viselni, nem ül bele az ajak ráncaiba és nem szárít, sőt, inkább hidratál. Az illata kicsit furcsa, a vaníliás cukorra emlékeztet, de felkenve nem érezni. Szerintem nagyon eltalálták ezt a terméket. A sötét bogyó színű tulajdonosa vagyok, egy kicsit extrém, nem mindennapi szín, feltűnő darab, de tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).