Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Naftalin, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. február 26.

2018-as májusi-júniusi limitált kiadás

Aranyszínű, metálos finishű szem- és szájceruza. A krémes és extrémen pigmentált formula segít, hogy minden smink egyedülálló és ragyogó lehessen.

krityo98

2019. december 9.

Csak szemceruzaként használom, nagyon szép színe van. Mivel limitált kiadás volt, rögtön vettem belőle kettőt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

marlu

2018. szeptember 24.

Rosegold színű ceruzát vettem. Nagyon szép a színe a szememen és a számon is. Tartós is, egyáltalán nem kopik le; ezzel sminkeltem nyáron fesztiválokra. Egyetlen hátránya, hogy nem lehet elsatírozni, ami azért szemsminknél olykor szükséges lenne. Ezzel a hibájával együtt is nagyon szeretem, jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Detti90

2018. szeptember 6.

Főleg szemceruzaként használom,nagyon szép fényes arany színe van, sőt egy kicsit rózsaszínes beütéssel, tartós is. A számon is kipróbáltam, szép aranyos-metálos fényt ad bármilyen más színű rúzzsal kombinálva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.