Essence

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitty9526, Módosítva: 2018. július 18.

2018-as májusi-júniusi limitált kiadás

Két tónusú bronzosító csillogó hatással és gyönyörű ornamentális dombornyomással.

2 változatban kapható

Ár: 2000 , Eladó: Bog
Állapot: Próbált, Helyszín: --, fizetés: Banki átutalás után postázom
Essence Adventure Awaits Get Sunkissed Jumbo Bronzosító
Ár: 1200 Ft , Eladó: kiwi76
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Budapest), postázás
Vikilasia

2019. július 14.

Leértékelve vettem, nagyon szeretem. A világosabb árnyalatát használom, a bronzosító tökéletes nyárra. Kontúrozáshoz túl meleg árnyalatú, viszont bronzosítani nagyon ajánlom. A highlighter része is bejött nekem, nagyon szolid, visszafogott highlight de pont ezért lehet vele játszani. Kicsit poros, de arcon nagyon szépen mutat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

naiyah

2019. február 27.

mindkét árnyalatot megvettem, meg vagyok elégedve velük abszolút

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

mindkét árnyalatot megvettem, meg vagyok elégedve velük abszolút

szaboreka0529

2019. február 9.

Nekem a 02-es árnyalat van meg, szeretem, inkább a bronzert használom, hihgliternek jobban szeretem a lovely ezüst fényesítőjét, szép, pigmentált, pár órát igazítás nélkül tart, ha matt lenne a bronzer még inkább szeretném de annyira nem vészes. Én kiárusításba vettem, úgy mindenképp megért 799 ft-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

Bianka19

2018. november 12.

Átlagos bronzosítónak mondanám. Nekem az egyetlen problémám vele az hogy csupa csillám lesz tőle a fejem, ezért ha matt termék lenne akkor jobban a szívemhez nőtt volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Kitty9526

2018. augusztus 30.

A púpos csomagolását imádom. Amerikában a Sun Club bronzerüket is így csomagolják (nem tudom ide miért azt a lapos kereket szánták... :()
Viszont! A termék világosabb verziója is nagyon sötét. Az, hogy van körülötte a világosabb rész nem sokat használ, szóval majdhogynem teljes egészében a sötétebb szín megy fel a bőrre. Nagyon pigmentált, NAGYON óvatosan kell vele bánni, a tömöttebb bronzer ecsetemmel nem lehetett eldolgozni.
Összességében a dizájn és a fentebb említett csomagolás tejesen levett a lábamról. Nem bántam meg, hogy megvettem, szeretem, használgatom is, de nem ezért nyúlok elsőként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

kata112

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 1.

Szerintem jó. Nem lesz “foltos„ az arcon. Nem narancssárga. tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Szerintem jó. Nem lesz “foltos„ az arcon. Nem narancssárga. tartós.

Bog

2018. július 31.

Egész évbe egy szép selyemfényű bronzert kerestem, ami a kreol bőrömön is mutat. Nem találtam, így megvettem egy nagyon drága highend-eset. Erre tessék, most kijön az Essence ezzel a kis (nagy) csodával! Felháborító!
Nagyon jó kis bronzer, szép a színe, szép a tónusa. Tetszik nagyon, hogy a két árnyalatot így elválasztották egymástól, így külön-külön is használhatóak. Nekem a világosabb változat van meg. Ebből akár a krém színt highlighternek is lehet használni. Most csak a középső sötétebb árnyalatot használom bronzernek, viszont télen, ha lekopik a barnaságom, akkor a két színt keverve egy világosabb árnyalatú bronzosítót fogok kapni. Szerintem jól sikerült kis termék! Fejlődik az Essecnce!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol