Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: nandy.25, az összetevőket feltöltötte: Kitty9526, Módosítva: 2020. június 29.

2018-as májusi-júniusi limitált kiadás

Dombornyomott pirosító metálfényű csillogással.

2 árnyalatban kapható

Zituska77

2019. március 13.

Ez egy nagyon-nagyon jó pirosító. Nagyon egyedi ezzel a mintával. A termék nagyon szuperül pigmentált, óvatosan kell felépíteni, mert simán túlzásba lehet esni (mint Bridget Jones az autóban), gyönyörű színe és fénye van. Szeretek highlightert használni a hétköznapokon is, de amikor ezt pirosítót használom, nem szoktam, mert teljesen felesleges. Emlékeim szerint én már akciósan vettem, de ha mégsem, a teljes árát is megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

naiyah

2019. február 27.

ez egy nagyon jó kollekciója volt az essence-nek, be is szereztem belőle kb mindent, ez sem okozott csalódást!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Orchideadin

2019. január 13.

Nagyon szép színe és fénye van, ha sietek akkor ezzel egyben le lehet a highlightert is tudni, efelé már nem szükséges egy hétköznapi sminkhez. Erős, de építhető. És nagyon szép a kialakítása is, ez a minta ami bele van nyomva nagyon cukivá teszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Amanda08

2018. december 22.

Az üzletben párszor szembe jött velem, majd megadtam magam és milyen jól tettem! Persze rásegített, hogy fél áron szereztem be. Erre a travel kollekcióra mind ez vonatkozott. Nagyon jól pigmentált és nem egy hivalkodó csúnya pirosító. Tökéletesen passzol a bőrömhöz a színe és nagyon tetszik a tetején a minta. És nem csak a felszíne ilyen, mert sikerült összetörnöm és így kiderült, hogy az egész ilyen klassz. Tényleg olyan metálos, de csak mértékkel hatása van olyasmi, mint egy highligter. Elég sok van benne szóval nem kell félnem, hogy elfogy egy két hónapon beleül. Nagyon örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

silver

2018. október 19.

A 01-es számú, wanderlust feeling van meg. Tompább, kicsit sötétebb rózsás/korallos/? árnyalat. Könnyen eldolgozható, nehéz túlzásba esni vele (bár nem lehetetlen), építhető. Szép szaténfénye van. Nagyon természetes a végeredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Bonjourbeauty

2018. augusztus 26.

Csodaszép pirosító, a kedvencem lett. Nem túl pigmentált (pozitív értelemben), gyönyörű fényt ad és egész nap tart. Vegyétek amíg még találtok belőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

MrkAnita

2018. augusztus 20.

Ez volt az első olyan sminkcucc amire látatlanban rákattantam. Annyira szépen van befotózva mindenhol, és a legtöbb vélemény amit olvastam róla pozitív, sőt... sokszor áradozó.
Heteken keresztül kajtattam, minden utamba eső drogériába benéztem miatta, de már sehol nem volt, aztán végül eBay-en sikerült levadászni. (Megjegyzem pofátlanul túlárazottan, nyilván kihasználva, hogy offline már nem nagyon lehet hozzájutni.)
Ezek után gondolom érthető, hogy eléggé sokat vártam tőle.
Háááát.....
Azt nem mondom, hogy rossz, de a jótól is messze van. Eredeti polcárat talán még megérte volna, bár ha vásárlás előtt élőben is meg tudtam volna nézni akkor valószínű nem is vettem volna meg.
Valóban szép fénye van, a pigmentáltsága viszont hagy maga után kívánni valót amennyiben pirosítóként, és nem highligterként tekintünk rá, márpedig a gyártó szerint ez elsősorban egy pirosító. Építgetni kell, viszont nagyon oda kell rá figyelni mert ha kicsit is több kerül fel belőle mint szükséges máris erősen túltolt, olcsó műanyag hatást kelt. Mindemellett nagyon porol is.
Nekem sajnos csalódás, és egyben tanúlság, soha többet nem vásárolok online olyan dekorkozmetikumot amit nem ismerek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Ezek után gondolom érthető, hogy eléggé sokat vártam tőle.
Háááát.....

Kitty9526

2018. július 20.

Drogériás viszonylatban ár-érték arányban az Essence verhetetlen. Ez a kollekció is extra vagány és nem hittem el mennyire olcsó.
A pirosító nagyon határozott, erősen pigmentált szóval csak óvatosan és építeni kell. Highlightert ritkán használok hozza, mert annyira szép fénye van, hogy nem szükséges. A külcsínnel pedig azóta se tudok betelni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

nandy.25

2018. július 9.

A 01-es, mályvásabb színű árnyalatom van meg. Jól pigmentált,intenzív de mégis természetes hatású, könnyen felvihető,arcpirosító és highlighter (2in1) egyben hatása van az arcon. Selymes porállagú, a végén elegáns metálos beütéssel. Szuper kis termék, lassan már megszokottan a márkától. Nagyon szeretem a limitált kiadású Essence termékeket, de résen kell lenni, mert elkapkodják :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Hidratálók: Caprylyl Glycol