Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: aranycsirkee, Módosítva: 2020. július 9.

Ez a rendkívül finom, áttetsző porpúder láthatatlan marad a bőrön, matt és természetes hatást biztosít. Használható rúzzsal vagy alapozóval keverve, de alkalmas a smink fixálására is. Áttetsző színben elérhető, amely minden bőrtípushoz illik.

kdorci

2017. július 26.

Sajnos ki kellett dobnom, mert nagyon régóta megvolt és apró pattikat okozott, mert persze használnom kellett ennyi idő után is. :D Terveztem, hogy újra veszem, mert tökéletes volt a baking technikához és alapból is szépen mattosította az arcom. Én nem vettem volna észre a fehérítő hatását, bár lehet nyáron jobban kiüt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

zsuzsu92

2016. május 8.

nagyon fehérít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

nagyon fehérít

kisroka

2015. január 7.

Kár, hogy már nem lehet kapni, sokkal jobban szerettem mint a kompakt változatát. A használatát meg kellett szokni, a porfelhőcskék miatt amiket produkált minden egyes kinyitásnál. Összességében az egyik legjobb fixáló volt, amit használtam eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

kacibog83

2014. október 7.

A T-vonalam fényesedésre hajlamos, így ez a púder tökéletes számomra. Kellően mattít, de mégsem szárítja túlságosan a bőrömet. A porfelhővel csak kezdetben volt problémám, most meg már úgy kell előcsalogatni a tégelyből. Nyáron gyakran használtam önmagában (alapozó nélkül), a lebarnult arcbőrhöz is jól illeszkedik a színe. Sajnálom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.

Sukopimi

2014. július 24.

Kár, hogy már nem gyártják... ennyi pénzért nagyon jó fixáló púder volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 24.

Kár, hogy már nem gyártják... ennyi pénzért nagyon jó fixáló púder volt.

juliavitez

2014. július 5.

Istenien mattít, a rúzsomat is ezzel fixálom, órákon át tökéletes. Egyetlen baj, hogy sajnos a T vonalban 3-4 óra után szükség van a pótlásra, mert kifényesedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 5.

tátombák

2014. május 2.

Akciósan a 350 ftot teljesen megérte.
Még szoknom kell ezt a kiszerelést, mert rendszeresen úgy pöckölöm meg a tégelyt, hogy a por fele padlón köt ki. És ez az a púder, amit nem hurcolászhatok magammal. Elég nagy adag van benne, ráadásul tényleg nem kell sok belőle, mert szépen fed, de szárít. Amúgy ha valaki kicserélné a port sima hintőporra, lehet nem tűnne fel :)
Nagyon jól mattít, tartós, kedvem lenne egész életemben ezt használni. Bár az igazi próba nyáron vár majd rá :)
UPDATE: kibírt egy koncertet, úgy, hogy még a végén is éreztem a bőrömön. Ennél meggyőzőbb nem is lehetne. Még jó, hogy az akció idején felvásároltam a készletet :$ Eredeti áron is simán megérné

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

Akciósan a 350 ftot teljesen megérte.

_ca_

2014. március 13.

Ha valaki még rábukkan a 150 forintosok között, mindenképp vegye meg. Ha az ember mértékkel alkalmazza, nagyon szépen fixálja a sminket anélkül, hogy ennek bármiféle nyoma lenne, és viszonylag tartós a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 13.

lovaslany13

2014. március 3.

A leárazáson vettem 350 Ft-ért.Kevés kell belőle és nagyon tartós, mattít egész nap. Kellemes viselet, selymes lesz tőle a bőröm és nem okoz pattanásokat, ami nálam ritkaság! Fix helyen tárolom, hogy ne jöjjön ki belőle felesleges. Ha mégis több lenne, mint amire szükségem van, az ecsettel felveszem és a fedőben leütögetem és picit belenyomom, hogy ne egy helyre koncentrálódjon az összes hanem egyenletesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

virumiru

2014. március 2.

iszonyatosan szárítja az arcomat,nagyon meglátszik a arcpihéimen,a csomagolása borzalmas,és természetellenesen kivilágosítja az egyébként bőrszínemhez passzoló alapozót.a barátnőm passzolta le nekem szintén ezek miatt,de mivel nekem se jobb,kuka

szerk.:pár napja adtam neki egy utolsó utáni esélyt,de minek:) szarrá szárította az amúgy zsíros bőrömet,másnapra az államat ellepték a pattanások.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Parabének: Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.