Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 699-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2015. december 28.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 699

"Az all eyes on me multi-effect szempillaspirál mindent tud, amit egy szempillaspirálnak tudnia kell! Innovatív keféje és egyedülálló textúrájával extra dús és lélegzetelállítóan hosszú szempilláid lehetnek. Minden pillát tökéletesen szétválaszt! Trendi fekete árnyalatban elérhető. Szemészetileg tesztelt."

Ár: 699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
fayless

2019. január 19.

"All gumós festékcsomó on me"...ez lenne a helyes neve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

"All gumós festékcsomó on me"...ez lenne a helyes neve.

aquanie

2018. augusztus 24.

Már a másodikat használom, idáig nem volt bajom vele. Viszont ebben a melegben az utóbbi időben többször is úgy felkenődött a szemöldökcsontomra, mint a sicc, nem győztem pandátlanítani magam. Így váltok. Ha hidegebbre fordul az idő, még lehet, megpróbálom elhasználni, ha addig nem sűrűsödik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Kriszti2001

2018. június 9.

Nem rossz, de valójában nem is jó. Ha hajlandó vagy szöszölni vele és lehúzogatod, akkor egész szép eredmény érhető el, viszont ha nem teszed ezt meg, akkor hajlamos összeragasztani a szempillákat, ami sem érzésre, sem látványra nem túl jó. Plusz egy nagyon picit potyog is, de ez csak alkalmanként fordul elő, nem ez a nagyobb hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

evivi92

2018. április 24.

Ár-érték arányban ez egy jó kis szempillaspirál. Szépen megemeli a pilláimat, valamennyire dúsít is, de nem feltűnően. Természetes hatást nyújt. Ha többet szeretnék feltenni, akkor összeragadnak a pilláim. Ezért kap csak 4 pontot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 24.

goldgirl

2018. január 11.

Ennyi pénzért szerintem jó kis spirál. Elsőre meglepett a picinek mondható feje, de talán csak mert mostanában divat buzogányfejű szempillaspirálokat piacra dobni. Nem vesz fel sok festéket. Kicsit sokáig tartott pepecselni, de a végeredmény nagyon tetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

dunaimano

2018. január 7.

Ez szörnyű. Utazás előtt jutott eszembe, hogy elfelejtettem spirált berakni (minden más megvolt: korrektor, alapozó, szemhéjpúder, rúzs, szemhéjtus). szóval beszaladtam a rossmannba, gondoltam most valami olcsó spirál elég lesz, nem lesz nagy felhajtás a hétvégén és amúgy is van négy szempillaspirálom. Hát így esett erre a választásom, és mivel nagyon szükség volt éppen valamire, nem bántam meg, hogy nem valami drágábbat vettem, viszont ez semmit nem csinál. A keféje alapján azt hittem többet tud, na meg az essence termékeket is szeretem. De ezt nem. A pilláim éppen feketék lesznek tőle, de furán képesek összeragadni, nem dúsabbak, nem hosszabbak, még csak nem is göndörebbek. A szemem sarkán ráadásul még alig lehet a pilláimat befesteni vele. Táskábabedobós legyennálamvalami spirálnak most jó lesz, de soha nem vennék még egyszer ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

study0912

Korcsoport: < 18
2017. december 16.

Jól szétválasztja a pillákat, a végeredmény nagyon szép, bár szerintem van ettől jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 16.

cs3ng31214

2017. december 11.

Imádtam egyszerűen! Ez volt az 1. Olyan spirál, ami végre meg tudta emelni a konkrétan lefelé álló pilláimat a szemem sarkán. A végeredmény dramatikus, műszempillahatás! Nem pereg és egész nap tartott. Micellás vízzel könnyen leszedhető. Őszintén kell ennél jobb? Nagyon durván bevált, az egyik kedvencem és az ára egyszerűen hihetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

Lili28

2017. december 5.

Egy ideig használtam...nem rossz, de vannak ennél sokkal jobb szempillaspirálok

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Egy ideig használtam...nem rossz, de vannak ennél sokkal jobb szempillaspirálok

fuge7

2017. november 12.

Ez a szempillaspirál konkrétan semmit sem csinál. Olyan mintha fel se kentem volna semmit, még két rétegben is alig látszik. Ha tehetném 0-t adnék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol