Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: bambi023, az összetevőket feltöltötte: ancsika3, Módosítva: 2020. május 22.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ennek az alaplakknak köszönhetően a körömlakkod biztosan hosszú ideig szép marad. A hatékony anti split alaplakk biztosítja a manikűr számára a tökéletes alapot a kedvenc körömlakkodhoz. Megakadályozza a körömlakk megrepedezését, így hosszú ideig élvezheted gyönyörű manikűrödet.

adra

2020. július 30.

Meglepett ez a sok rossz vélemény. Én imádom, ezzel kb. 1 hétig kitartanak a körömlakkok. Mióta ezt használom és nem az essence better than gel base coatot, nem is töredeznek annyira a körmeim és nem pattog le úgy a lakkom. Ár érték arányban szerintem szuper :)

Up: 3 hét alatt tényleg besűrűsődik..
Up.: 4 hét alatt sűrűbb lett, mint a porrogi falunapon a melegen hagyott halászlé....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Up: 3 hét alatt tényleg besűrűsődik..

mokuskerek

2019. március 27.

Mióta ezt használom alaplakként, a körömlakkjaim sokkal tartósabbak, nem kopnak. Biztosan újraveszem majd! A töredezésben amúgy nem segített, de nem bánom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

scene14

2017. május 22.

Ez egy nagy sz*r...ha 1 rétegben,ha 2 rétegben viszem fel rá a lakkot,és bármilyen lakkot,akkor is másnap feljön a körmöm alján...borzalmas.Még magában a lakk is sokkal tartósabb mint ezzel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

AkInImOd

2015. december 8.

Azért vettem meg, mert nem akarom minden alkalommal a formaldehides Hardener lakkot használni - gondoltam, ez megérhet egy próbát. Jó, hogy most nem olvastam utána az itteni véleményeknek: én egy újított kiadást vettem meg valószínűleg, a tégely ugyanis hosszúkásabb és sötétebb kék a felirat rajta. Egy rétegben vittem fel, és azokra a körmeimre is, amelyekkel nincsen probléma. Nem buborékosodott be. Nagyon szép fényes hatása van, bár az tény, hogy lassan szárad, de megéri, magában is mutatós a kézfejen, szépen kiegyenlítette a lemezesen letört körömvégeimet. A száradás után körülbelül 3/4 órával kézzel mostam ruhákat - semmi baja nem lett a kezeimnek, nem ázott le róla a lakkréteg, tökéletesen a helyén maradt.
Egyelőre még nem kapja meg a max csillagszámot, mert annyi ideje még nincsen tesztelve (és most bázisként van fent), de kíváncsi leszek. Még visszatérek értékelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

szandrabanana

2015. augusztus 28.

Azért vettem, mert könnyen törnek a körmeim, szín alá szoktam használni. Nekem nem vált be, ugyanúgy törtek a körmeim, miután felkentem buborékos lett. 2-3 nap után pedig egyben le tudtam húzni az egészet. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

vzorka

2015. július 19.

Semmire se jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

Semmire se jó!

lecsapaketchup

2014. április 10.

Anyukám vette nekem, mert nagyon elgyengült a körmöm szerkezete. Nem vagyok tőle elragadtatva. Keveset regenerálódott a körmöm, de őszintén szólva, egy Essencetől nem is vártam el túl sokat. Amikor felvittem nekem buborékos volt és sokáig tartott, mire megszáradt. Fürdés után szinte egyből le tudtam szedni egybe. Valamint azt vettem észre, hogy a lakk besűrűsödött, nyúlik, és kenhetetlen. Már csak nagyon ritkán használom. Biztos nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

Evelyyn

2014. április 7.

Nem tudom hogy, de ez hetekig fent marad :D Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

Nem tudom hogy, de ez hetekig fent marad :D Szeretem.

hellodorie

2013. december 30.

Felkenés után buborékos, és több órányi száradás után egy darabban le lehet húzni a körmökről, ami után teljesen szárazak.
Ha ezt kibírja, akkor másnapra képes úgy rászáradni, hogy tart, de a körömvégeket nem védte, nagyon hamar le is kopott onnan. Haszontalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

tsix03

2013. augusztus 5.

Sűrű, nehéz volt felkenni és buborékos lett, mikor megszáradt. 3 hét (!!!!) után úgy besűrűsödött, hogy egy merő ragacs volt az egész és már lehetetlen volt felkenni. Ment a kukába, soha többet ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)