Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: berni88, Módosítva: 2014. január 7.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az átlátszó gélt közvetlenül a pattanásokra kell kenni, így fejti ki antibakteriális és szárító hatását.

czetterjuli

2013. május 31.

Tökéletesen bevált, csak egy egész kicsi kell belőle és látható az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 31.

Tökéletesen bevált, csak egy egész kicsi kell belőle és látható az eredmény.

vanillacaramella.sweet

2013. május 16.

Müllerben láttam pár napja, ott lehet még kapni. Máshol kerestem, nem volt már ez a termék. Nagyon-nagyon jó, és nagy kiszerelés a többi ilyen termékhez képest, árban is kb 750 Ft. Bevált, jobb, mint a drágábbak! Nem csak sima 1-1 pattanásra volt jó, hanem aknékra is. Csak ajánlani tudom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 16.

varadi85

2012. december 5.

Szerencsére már nem nagyon vannak pattanások a bőrömön, de azért néhanapján kijön 1-1 az arcomon. Na olyankor előkapom este ezt a "csodagélt" felkenem a pattira, és reggelre gyakorlatilag le is szárítja, és sokkal gyorsabban el is múlik tőle, úgyhogy én csak ajánlani tudom.
Bővebb vélemény itt: http://theverystyle.blogspot.hu/2012/12/elfogytak-2.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

Bővebb vélemény itt: http://theverystyle.blogspot.hu/2012/12/elfogytak-2.html

Clinique

2012. június 20.

Minden este kentem az arcom, amíg nagyon pattanásos voltam, és reggelre tényleg használt. Volt, hogy csak a pirosságot tüntette el, de legtöbbször a pattanásokat is sikerült leszárítania. Azt hiszem már kivonták a forgalomból...sajnos..de nekem még mindig van. Jó gyorssegélynek:) Jah, és azt hiszem 99 Ft-ért vettem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Orchid

2012. április 25.

Kitartóan kentem minden este, de az égvilágon semmit sem csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

Kitartóan kentem minden este, de az égvilágon semmit sem csinált.

kami12

2012. április 6.

Ez egy nagyon jó krém. Én minden nap használtam és bevált, elmúltak a pattanásaim, habár kicsit kiszárította a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 6.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.