Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1049

Új, innovatív körömpor az extrém króm hatásért.

3 színben kapható

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1049 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól
Ár: 500 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: ÚJ, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál

Kinyi

2019. szeptember 27.

Két árnyalatot próbáltam eddig ki, az ezüstöt és a kéket. Míg az ezüsttel meglehetősen szép eredményt tudok elérni, addig a kék szinte nem is látszik, nem kapok vele egy szép egységes metál kéket, csak annak egy enyhe fényét, ami még az esetek nagy többségében csíkos is. De az ezüst az nagyon szép és nagyon örülök, hogy megvettem . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Ad-Namah

2019. április 20.

Három szín van meg, ezüst, lila és bordó. A felvitelével küszködök, mert a saját lakkjával nagyon nehézkes, de a moyra fólialakkal tökéletes a hatása. Akciósan vettem meg őket, szerintem nyomdázáshoz is hasznosak, és magukban is. Egész körömre még nem vittem fel, de kipróbálva ott foltos volt, főleg az ezüst. Nagyon kevés van a kis dobozban, de igazából nem kell sok a mintákra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

lisbeth10

2019. április 17.

Simply naillogical videói óta szerettem volna kipróbálni egy ilyen körömpúdert,
nagyon megörültem, hogy az Essencenek pont akkor jött ki ez a kollekciója, ráadásul UV lámpa nélkül
lehet használni, szuper! Meg is leptem magam egy árnyalattal, megünnepelvén a nyelvvizsgámat :)
A hozzá tartozó fedőlakk nélkül, másik fedőlakkal fixálva sajnos nem hozza a metál hatást, de nekem így is nagyon tetszett!
Könnyű a használata, csak az ujjadat éppen egy kicsit belemártod és a lakkra dörzsölöd, csak utána minden poros lesz:)
Akciósan aztán még kettőt és a fedőlakkot is beszereztem végül

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Simply naillogical videói óta szerettem volna kipróbálni egy ilyen körömpúdert,
Akciósan aztán még kettőt és a fedőlakkot is beszereztem végül

hgabi

2018. október 1.

A használata egyszerű, én sima fedőlakkal húzom át a végén, így is szép lesz a végeredmény. Akciósan vettem meg, a mennyisége miatt kicsit sokallom a teljes árat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Nannou

2018. június 30.

Nekem a kék és az ezüst van meg. Valóban szép a végeredmény, bár az ezüst nem kifejezetten "tükör" hatású, a kék ellenben nagyon szép, egyenletes felületet produkál. Mindkettőt sötét alaplakkon használtam. Az ezüst színű portól tényleg minden csillámos lesz, amint kinyílik a tégely, a kékkel annyira nem vészes. Érdemes megvenni a fedőlakkját, mert mezei lakkal nem marad meg a fémes hatás. (idomul a csillám az alap körömlakk színéhez és egy csillogó lakk lesz a végeredmény) A saját fedőlakkja után én még fixálom egy átlátszó lakkal, mert az előttem szólókkal ellentétben nekem egyáltalán nem tartós, sőt enyhe igénybevételtől is körömmatricaként válik le, már másnap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 30.

sz10

2018. június 26.

A hozzá tartozó fedőlakkot lehet csak használni a végén, de megéri megvenni, mert sima átlátszó és sima fedőlakk-ként is lehet használni. Szemhéjpúderes ecsettel használom, azzal viszem fel és kenem el a port, így nem lesz minden csillámporos. Rosszat nem tudok rá mondani, bár egy kicsit többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

psari

2018. február 15.

Nagyon tetszenek a szinek, 5 db van meg (az aranyat nem vettem meg mert annyira nem tetszik). Fekete körömlakkal szoktam használni (2 rétegben!) és tökéletes a végeredmény. Utánna átmegyek a hozzá tartozó fedőlakkal és kész is. Egy baj van vele, megpedig az hogy minden csupa por lesz a végén. De maga a termék szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Anett0721

2018. január 22.

A használat gyors, de brutális csillamos lesz minden! Az ezüst van meg, hát napokkal később is csillamos a ruha, asztal sarka, kutya is...
Az eredmény az "elsimogatás" után csodálatos, de: sima fedőlakk újra csillámossá változtatta a króm hatást. Gondolom mégis meg kell vennem hozzá a saját fedőjét....mert így is szép, de nem króm tükörhatású, hanem csak egy szimpla ezüst mikrocsillámos lakk.
Szóval megveszem a saját fedőjét és ha azzal marad a króm hatás, felhúzom 4-re. Addig ez csak 3 csillagocska.

UPDATE: Megvettem a fedőjét, no ezzel már krómosabb :) Nem atombrutál tükörhatás, de kétségkívül mutatós és fényes. Szóval 4* (csak azért nem 5, mert nem tökéletes és brutálisan macera a takarítgatás utána.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

SzTellsIt

2017. december 31.

Azért a 4* mert trükkös. Az van ráírva (az alábbi kommentekből látom, hogy talán csak én olvastam el?), hogy átlátszóra kell kenni, de úgy semmit nem ér. Átlátszik a körmöd szó szerint. A minta nem ilyen volt. Lakkra kenve viszont működik. Szép a hatása, de ott is meg kell találni az épp jól száradt állagot, amibe bele lehet dörzsölni. Ha nem akkor több réteg kell. Igazéból 1 órán át vesződtem vele. Fedőlakkal használom én is. De a végeredmény nagyon jó volt, az kétségtelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 31.

fanncsooo

2017. december 24.

Géllakkal is nagyon jól működik, minden színű lakkon más hatása van. Remélem lesz még hasonló csodapora a márkának. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891