Essence

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Viktoria_fks, Módosítva: 2024. április 16.

• természetes hatású arcpírt hoz létre
  • egészséges színt ad az arcnak
  • textúrája finom és kellemesen lágy
  • könnyen használható

2024. május 28.

2 színt vettem:
pinkalicious
coral crush

Érdemes egy tömöttebb ecsettel eldolgozni, fel tudja szedni az alapozót, illetve magával jól építhető, viszont mással rétegezni nem igazán lehet, érdemes utána púderezni, előtte semmiképp mert nagyon könnyen foltos lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 28.

2 színt vettem:
pinkalicious
coral crush

Natalka

2024. május 22.

Amikor először felkentem, azt hittem megtaláltam a legjobb pirosítót evör. Csodás szín, szép fény. Aztán észrevettem, hogy csúnyán kiemeli a ráncokat (pedig ahova kenem, ott azért még nem kéne hogy legyen nadena), és valahogy rászárad és megkeményedik a bőrömön...
Valamint már kétszer jártam úgy, hogy a termék "köpködése" miatt, a fél tubus a papucsomon és a földön landolt. Meg még ki tudja hol (random helyeken találok rászáradt pirosítót a sminkasztal körül...)
Nem szívesen nyúlok érte (a Trend It Up-os stiftes ezerszer jobb).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 22.

Nem szívesen nyúlok érte (a Trend It Up-os stiftes ezerszer jobb).

jegaszabozoe

Bőrprobléma: Nincs
2024. május 18.

Legjobb dupe amit eddig láttam az Essence-től. Nagyon praktikus a csomagolása, és maga a termék is szépen működik. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 18.

ronivarga2001

2024. május 5.

Szép színekből lehet válogatni és kifejezetten tartós is, de nekem kicsit nehezen eldolgozható korrektor és alapozó nélküli bőrön is, így el sem tudom képzelni, milyen lehet, miközben több termék van alatta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 5.

Lillalaland

2024. április 26.

Jó a kiszerelése, felkenve közepesen tartós, de jól eldolgozható. Az illata nekem kicsit sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 26.

kalmaniki

2024. április 25.

Nagyon szép a színe. Jól eldolgozható, pigmentált. Csak sajnos rajtam nem igazán tartós, megpróbálom porral fixálni, hátha úgy tovább tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 25.

Viktoria_fks

2024. április 19.

Nagyon gyönyörű rózsás színe van. A kis pamacsos aplikátorral könnyen lehet pontokat rakni az arcra, én utána szivaccsal szoktam beleütögetni az arcomba.
Az illata nagyon finom. Szépen lehet építeni is, amit először érdemes kipróbálni, mert elég pigmentált.
Tartóssága átlagos, a nap végére szépen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 19.

Tartóssága átlagos, a nap végére szépen kopik.

Pumi

2024. április 16.

Nagyon szép színű és árahoz képest magas minőségű! Tartós, gazdaságos! Nekem sok high end márkát beelozott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Sodium Hyaluronate

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Ez a vegyület két természetes molekula természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett könnyed érzetű emoillens és bőrápoló kozmetikai összetevő. Lehet növényi eredetű vagy szintetikus is. A bőrpuhító hatás mellett ez az összetevő segíthet más kozmetikai összetevők oldódásában is.

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.