Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. január 17.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Csók & gondoskodás mindenhol! A gyengéd ajakbalzsam kényeztető mandulaolajat tartalmaz, hogy csodálatosan puha ajkakat biztosítson egy kis színnel. Elérhető összesen négy árnyalatban.

Kittikataa

2018. május 1.

én a halvány rózsaszínt vettem meg és télen használtam...kifejezetten szerettem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

aalexaa

2018. február 3.

A lilát vettem meg végszükség esetére, amikor nincs időm/kedvem/alkalmam rúzsozni, de szeretnék valami színt a számra, ami lehetőleg hidratál is. Színe az nem sok van, bár lehet hogy a többi árnyalat más. Hidratálni se nagyon hidratál, max szinten tart, de végül is elég nekem az is. Arra, amire vettem nagyjából jó, az árát megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

lia0000

2017. december 11.

04-es pirosas szín van meg. Mikor először használtam, akkor nagyon mérges lettem és majdnem a kukában landolt.. Beleült a szám mélyedéseibe, nagyon gagyi színe volt. Egész nap rajtam volt és nem egy ember látott ilyen ajkakkal.. Teljesen kivoltam. De úgy voltam vele hogy pirosítónak jó lesz.. Pár nap után azonban mégis adtam neki egy esélyt, de akkor már sokkal körültekintőbb voltam és kitaláltam egy jó kis "alapozást" a használata előtt. Nálam a bevállt módszerhez kell kókuszolaj és egy szemöldökfésű. Olajjal bekenem a szám, majd óvatosan átdörzsölöm a szemöldökfésűvel. Ezutan átkenem egyszer az ajakápolóval, majd enyhén púderes ujjal óvatosan eloszlatom. Nagyon szép krémes, matt hatása lesz, a gagyi szín helyett egy natúr cseresznyepiros árnyalatot kapok. :) Nagyon-nagyon tartós! :) Ha belejön az ember, akkor 1 perc alatt meg lehet csinálni ezt a kis "rituálét" :D Nagyon szeretem az illatát, szép színe van, tartós. Pirosítónak is tök jó, csak óvatosan kell bánni vele. :) Nekem nem hidratálja különösebben az ajkaim. Sajnálom, hogy nem lehet 4, 5 csillagot adni... az ára miatt kapná a plusz fél pontot..így csak 4. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

rocksteadycat

2017. december 6.

Finom illat, finom állag. Nem ragacsos, selymes. Nagyon jól hidratál, ebben a hűvös, szeles időben is kiállta a próbát.
És még a színe is szép (a legsötétebb van meg). :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

És még a színe is szép (a legsötétebb van meg). :)

Arianna01

2017. július 31.

Jól hidratál és nem is drága. :) Negatívum viszont, hogy szerintem túl pigmentált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 31.

Trixi

2017. július 17.

Szerintem nagyon jó kis szájbalzsam, figyelembe véve azt is, hogy alsó árkategóriás. Nagyon jól hidratál, puhít, sokáig tart a hatása, szépek az összetevői, íze és illata nem uralkodó. A babarózsaszín pont az a fajta fehéres rózsaszín, amit nagyon kedvelek, nem az a gagyi agyonszoláriumozott bőrön rikító borzalom. A lilát is kipróbáltam, balzsamhoz képest meglepően intenzív és egyedi a színe, szintén tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

dalmuska

2017. április 24.

Nekem egy lilás szín van meg, nem tudom mi az árnyalat neve. Szerencsére annyira nincs intenzív színe, de szépen kiemeli az ajkakat, bár a kis redőcskékbe beül. :( Viszont szépen hidratál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

zsucica

2017. február 19.

Nekem a legsötétebb,sötépink árnyalat van meg...
Hát én teljesen el vagyok ájulva...nekem nagyon bejön...pont annyira színez,amennyire szeretném(annyi réteget teszek fel).Mindig ilyen ajakápolót kerestem.Amellett,hogy szép a színe,még hidratál is... Csak ajánlani tudom... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Nekem a legsötétebb,sötépink árnyalat van meg...

kalmaniki

2017. február 9.

A képen látható legvilágosabb árnyalatot választottam, sajnos túl világos számomra ez a szín, így nem szívesen használom. Nagyon erős színe van, erre nem számítottam. Könnyed kis ajakbalzsam, nem hidratál valami jól, gyorsan eltűnik az ajkakról, de kellemes viselet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Theodora

2017. január 30.

Soha nem szárad ki a szám, tehát nem erre a problémára vettem, hanem csak mert elkapott valami nosztalgikus érzés meglátván ezt a klasszikus csomagolást és az alacsony árat. Nekem a 03-as árnyalat van meg, lehelletnyi kis színt ad az ajkaimnak, lényegében ez, és az illata az összes értékelhető tulajdonsága. A hidratáló képességéről nem tudok nyilatkozni, vagy azért mert nincs neki, vagy mert nekem nincs rá szükségem és ezért nem érzem, hogy csinálna bármit is az ajkaimmal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Színezék. Piros.