Essence

Ár:   599 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Yukkee, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. augusztus 22.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013 szeptemberi limitált trendkiadás

Glitterekkel gazdagított fedőlakk, melynek különböző színű és méretű flittereivel graffiti hatás érhető el.

01 not punky nor funky árnyalatban kapható

Hoagirl

2014. január 30.

Jó kis lakk, nem tucatcsillámos fedő, szóval szeretem. :D A glitterek színei és formái sem hétköznapiak, elég sok is van az átlátszó lakkban, nem kell kihalászgatni őkelméket. Egyedül ezt vettem meg a trendkiadásból, pedig ilyenkor nálam erősen beindul az agonizamonaliza és mindent akarni szoktam azonnal... :D Jó az állaga, könnyen terül és az ecset is rendben van. Lemosni nem szeretem. Még kísérletezgetek hogy milyen színű lakkon mutat a legjobban. Esetleg van ötletetek? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

Umesyan

2013. december 21.

Október vége-november eleje óta kerestem, de sehol se sikerült belé botlanom, egészen máig! A Pólus Douglasban még teli Be Loud display vár mindenkire, nem túlzottan tolonganak ott az Essence cuccok iránt, én is csak a Bourjois sminkek miatt tévedtem be. ;)
Be kell hogy valljam, ez a legtutibb topper amit valaha próbáltam! Kíváncsiságból kipróbáltam mindenféle színű lakkokon, 1 és 2 rétegben is, meg csak úgy natúran a körmömön is, és mindenen mindenhogy szuperul nézett ki. Szerintem elég sűrűn fogom használni ezt a toppert, gondolkozom, hogy veszek még egyet, betárazok, hogy később ne bánjam, hogy nincs pótlása, mikor elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

kate.black888

2013. október 24.

Nekem nagyon tetszik, sötét lakkon eszméletlen jól néz ki. 1 rétegben szerintem elég csillám kerül a körmökre. Tartósságot én sose tesztelek 2-3 naponta festem a körmöm, mert megunom, egyébként is ma vettem :D Viszont amiért levontam csillagot az az ecsete. Össze-vissza állnak a szálai, ezért nehéz kezelni. Sajnálom, hogy én nem vagyok olyan p*raszt, mint aki már kibontotta előttem, és nem néztem meg, hogy milyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

Nora.89

2013. október 21.

Szerintem nagyon jól mutat főleg sötét körmökön. A kollekció többi tagját is megvettem , nagyon jók. Kb 1 hétig bírta, tartós .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

tuzgyujto

2013. október 18.

A graffiti hatást nem tudom, hogy értették, de szép. Rózsaszín és zöld hexagonok, mini bronz pettyek, fekete négyzetek, holografikus csíkok és hatszögletű pelyhek vannak benne. Egy rétegben elég csillám került a körmeimre és barnán kifejezetten szépen mutat. Én ajándékba kaptam, de magamnak is megvettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 18.

fanny homoly

2013. október 17.

nagyon szép a színe :) soká tart ki, kb. 1 hét :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 17.

nagyon szép a színe :) soká tart ki, kb. 1 hét :)

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Aluminum Powder / CI 77000, Black 2 / CI 77266, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.