Essence

Ár:   749   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rena96, Módosítva: 2015. február 11.

Ár:   749

2013 szeptemberi limitált trendkiadás

Két különböző színhatást kínál a csillogótól a metálig. A három árnyalat, bézs-arany, oliva-zöld és kő-szürke forradalmi smink stílust garantál.

01 riot grrr-een, 02 like a stone in the wall és 03 rock the block árnyalatokban kapható.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.