Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2015. április 13.

Az Essence Beauty Beats - Girls On Tour With Justin Bieber limitált trendkiadás tagja

sailorluna

2018. augusztus 23.

az akciós kosárban találtam rá. bár justin bieber hidegen hagy, de ilyen durván pink pirosítóm még úgyse volt, hát elhoztam. brutál módon pigmentált, érdemes vele vigyázni. : ) halványan nagyon szép. tartós, nagy adag, kevés kell belőle, örökre elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Alexia

2014. június 27.

Nagyon szépen pigmentált. Lehet vele enyhébb színt is létrehozni. Nekem azért tetszik, mert kicsit látványosabb eredményt tudok vele elérni, mint a halvány színekkel, amik alig látszanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

JennyBarta

2014. március 8.

Elsőre ijesztő lehet az erös pink színe, de egy leheletnyi rózsás hatást kelthet, ami kellemes. Nem rossz, de vannak sokkal természetesebb árnyalatok, ami pirosításnál fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 8.

Csucsu

2014. március 6.

Brutál pigmentált, csak csínján szabad bánni vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Brutál pigmentált, csak csínján szabad bánni vele :)

Belkitt

2014. március 4.

Akciósan 349ft-ért nem hagyhattam ott a Müllerbe! Hazatérve rögtön kipróbáltam! Nagyon tetszik, lágy szint visz az arcomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

viktoriacsoke

2014. február 21.

Szeretem ezt pirosítót csak vigyázni kell vele nehogy sok legyen de amúgy nagyon jó termék:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

v.szilvia789

2014. február 19.

Nem Justin Bieber miatt vettem meg, ezt le kell szögezzem. Gondoltam kipróbálok egy erősebb színű pírt is. Ha mértékkel használja az ember, akkor nem lesz olyan vad színe mint a képen. Tartóssága zsíros bőrön nem túl hosszú idő, délutánra megfakul és végül eltűnik a szín. Egy kis kitérőnek jó volt, néha előveszem majd. A színe miatt azért át kell gondolni, hogy milyen sminkhez használjam, mert könnyű vele átesni a ló túloldalára és nagyon vásári kinézetet produkálni vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol