Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yudiger, Módosítva: 2017. május 4.

Hosszantartó és intentív színű szemceruza.

Orsolya0719

2019. szeptember 1.

Anno egyszer kísérleteztem vele, azóta nem merek essence terméket vásárolni akkora csalódás volt. A színe valóban szép intenzív, de nagyon gyorsan és rondán kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

yudiger

2017. április 21.

Valóban intenzív színű szemceruza, de nagyon gyorsan maszatolódik. Nem nagyon tudok mit kezdeni vele. Felkenéskor szép, de ez igen rövid ideig tart. Egy óra múlva már csak ott nincs szinte, ahová kentem. Két csillagot azért kap, mert valóban szép intenzív fekete a színe. (És lehet, hogy én csinálok valamit rosszul? )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 21.