Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: masnis, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A 2016-os Blogger's Beauty Secrets trendkiadás része

A metál hatású, rozé körömlakk tökéletesen passzol a vintage rose paletta színeihez.

02 hello beautiful árnyalatban kapható

lyll

2016. november 7.

Már régen kinéztem magamnak ezt a lakkot a neten, arról viszont teljesen lemondtam, hogy találkozni is fogok vele a boltok polcain, Szegeden ugyanis nincsen Müller, Dm-be, Rossmannba pedig elég kevés trendkiadás jut el. Nagyot dobbant hát a szívem, amikor egy Müllerbe tévedve egy üres trendkiadás tálca elején megláttam árválkodni 3 körömlakkot, köztük ezzel a gyönyörűséggel. :) Nem tudtam ott hagyni! Gyorsan ki is próbáltam és 1 rétegben csodaszépen fedett és egész gyorsan kopogósra száradt. Csodaszép vintage, kicsit rosegold, vagy inkább rosecopper (?) színe van. Sajnos egy icipicit csíkoz, de ebben az is benne lehet, hogy nem vagyok a legprofibb lakkozó annak ellenére, hogy több mint 10 éve folyamatosan van lakk a körmeimen. Béna vagyok, ki is szoktam futni a vonalból, bár ezzel a lakkal nem tettem! :) Tartósságáról majd updatelek, addig is imádom, vegyétek meg, ha még találtok belőle.

UPDATE: Sajnos a tartóssága katasztrofális, muszáj 2 csillagot levonnom tőle. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Isobutyl Acetate
Színezékek: Barium Sulfate, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Aluminum Powder / CI 77000, CI 77491

Színezék. Piros.