Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. július 2.

A sárga "banana" verzió mellett már elérhető lágy barack árnyalatban is a mattító, préselt textúrájú púder. Áttetsző és ideális a "korrektor baking" technikához, alkalmazható matt highlighterként is.

Ár: 400 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 500 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
match50

2019. június 2.

Mivel nekem annyira világos a bőröm, ezért én ezt 'pirosítóként' használom az Essence mattifying compact powder fölé és nagyon nagyon szeretem az összhatást. Szerintem újravevős lesz, ha majd egyszer eljutok a végéig. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Csipetke

2019. március 28.

Szép színe van. Könnyű használni. Minőségre is tökéletes. Szépen működik korrektorral és hylighter el is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

naiyah

2019. február 27.

ár érték aránybann tökéletes , nagyon szeretem a színét és a minősége is kiváló

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

ár érték aránybann tökéletes , nagyon szeretem a színét és a minősége is kiváló

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.