Essence

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mSzandika, Módosítva: 2020. április 21.

Lelőhely:   Müller

2020. nyári BRONZED this way! kollekció része

Nyári arcbőr alapja a legjobban, bronzosító készítményekkel érhető el. A trend kiadás matt bronzosítójával, amely Leopárd kinézetet kapott, napcsókolta eredményt lehet elérni. Könnyű felvinni a bőrre, hangsúlyozható vele az orr, az áll és az arc területe is.

Essence Bronzed This Way Bronzosító 02
Ár: 1000 Ft + posta , Eladó: koalace
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

vikofrivia

2020. augusztus 13.

Update: nekem sajnos kinti fényben elég erős, úgyhogy a leheletnyinel is kevesebbet kell használnom.

Hú, én nagyon szeretem ez a bronzert!
Először kószáltam a karantén után a drogériákaban, mikor konstatáltam hogy minden le van fosztva, ami nekem kellene, így vigaszdíjként jött velem ő.
Elég pigmentált, úgyhogy vigyázni kell vele, mert a light verziója is tud erős lenni, viszont jól eltalálva a mennyiséget tényleg csodálatosan mutat, és még a nap végén is visszaköszön az arcomról.
Kicsit nehézkes eldolgozni, de számomra ez nem von le a szépségéből. 🌞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Hú, én nagyon szeretem ez a bronzert!
Kicsit nehézkes eldolgozni, de számomra ez nem von le a szépségéből. 🌞

mSzandika

2020. június 24.

Elvagyok maradva a véleményekkel mint a borravaló. Még májusban vásároltam a bronzert, első bronzerem volt. Jó nagy adag, tetszik a dizájnja. Kicsit nehézkes a felvitele, még próbálkozom vele, kissé foltos, viszont jól pigmentált nagyon. Ezért csak 4. egyelőre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.