Essence

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irudi, Módosítva: 2020. november 10.

Kiszerelés:   1,2 g

Tökéletes szemöldökformázás a szemöldök pomádé + ecset a segítségével. A formula rendkívül hosszan tartó, vízálló és nem kenődik el.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Margareta13

2023. október 15.

Joy magazinhoz volt ajándék. A kiszerelése nagyon jó, könnyű felvinni és tartós is. Viszont a színe nem igazán tetszik, túlzottan világos barna, fura árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 15.

Buklika

2023. október 11.

Egy Joy magazinhoz volt csomagolva ajándékba, és csak emiatt vettem meg az újságot. Remek döntés volt, kedvenc termék lett nálam. Az ash brown van meg, ami nekem egy hajszálnyit melegebb árnyalat a kelleténél, így csak módjával applikálom fel. Korábban még sose használtam pomádét, csak szemöldök-spirált, de nagyon jól kiegészítik egymást, mert a pomádé a bőrt festi meg, a spirál pedig a szálakat. Elkezdtem az aló szemhéjjamat is kihúzni vele, és ez a trükk harmónikusabbá teszi az egész szemsinkemet, mert a színek passzolnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 11.

Viki0407

2022. október 15.

Nem sűrűn festem a szemöldököm, de ha igen, akkor ezzel. Számomra nagyon bevált, precízen tudok dolgozni vele, nagyon azonos a színe a szemöldököm színével. Imádom.
Abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 15.

Abszolút kedvenc.

MMI

2022. augusztus 19.

A kedvencem!!

Honapok ota nem talalom egyik rossmanban sem, elerheto meg a termek vagy mar kivonták?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 19.

A kedvencem!!

dorkaww

2022. május 18.

Most találtam rá, mikor olcsóbban (600-700 FT) lehetett beszerezni, gondoltam teszek vele egy próbát. Kijelenthetem, hogy nagyon megtetszett, főleg annak köszönhetően, hogy elsőre eltaláltam a színt. Nagyon kevés is elég belőle, viszont nagyon kell sietni vele, mert hamar szárad az ecseten a termék. Tartósságára nem lehet panasz, amikor "megköt", onnantól kezdve lerobbanthatatlan. Mostanában érte nyúlok csak. Nem tudom azért volt e olcsóbb mert kivonják a termékpalettáról vagy sem, de ha igen akkor sírok :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

radioaktiva

2022. március 31.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Számomra nem tökéletes, de nagyon közel van hozzá. Az ecset, ha picit keményebb lenne, szerintem precízebben lehetne vele dolgozni. CSerébe jók a színek és elég tartós is. Nemrég akcióban 1000 Ft alatt volt beszerezhető. CSak azért nem 5 csillag, mert még keresem AZ IGAZIT.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 31.

Dorotii66

2022. március 31.

Tényleg szuper termék, én eléggé aggódtam, hogy hogy fogom tudni használni majd, mert korábban még sosem vettem pomádét, de nagyon egyszerű dolgozni vele (pedig én aztán tényleg el tudom bénázni a szemöldökformázást :D). Tartós is, a színe is szép, bár választhattam volna világosabbat, de ez nem a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 31.

AkInImOd

2022. március 22.

Mivel a szőke hajhoz nem megfelelőek a barna szemceruzák, de néha a szemöldöktőnél szeretek kicsit ráerősíteni, keresgéltem még tavaly nyáron más lehetőségeket. Ez volt az első pomade termékem - én imádom benne azt, hogy a tubus és az ecset "egyben" van. Utóbbit azért pár alkalom után muszáj átmosni, hogy újra normális mennyiségű krémet egyenletesen lehessen szétoszlatni.

A krém szép szürkés színű, jól illeszkedik a barna szemöldökeimhez és a szőkített hajamhoz. Nem zöldesedik be, és természetesre halványodik a nap folyamán - de nem kenődik el. Kifejezetten szeretem. Ugyanakkor nagyon pontos, precíz szőrszálakat nem lehet vele csinálni, az biztosan elmaszatolódna. Így én is azoknak ajánlom, akik csak hézagokat akarnak kitölteni a szemöldökükben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 22.

Csipetke

2022. március 22.

Nagyon praktikus a kiszerelése. Nem vagyok egy nagy szemöldök csináló guru. Talán ilyen pomádét még sosem használtam. De ezzel egyszerű elkészíteni a szemöldököm. Mióta meg van nem is nyúlok más termékhez. Talán annyi a zavaró benne hogy kicsi az a tégely amiben van a termék és annyira nem tudom szabályozni hogy mennyit vegyen fel belőle az ecset. Így előfordul, hogy több lesz rajta mint amennyire szükségem van. Nekem bírja az egész napot és nem változik a színe sem. Nem lesz zöldes nap végére. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 22.

Eniko95

2022. február 28.

Ritka a szemöldököm, a ceruzával való szórakozást meguntam, mert csak kikoptatta azt a kevés szálat is. Szépen lehet vele dolgozni, zsírosabb bőrön picit kenődik egy idő után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 28.

Antioxidánsok: BHT

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.