Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Lujzika2, Módosítva: 2017. július 17.

Egyesíti az alapozó fedését és a púder világosságát. Kiegyenlíti a bőrhibákat és mattítja a bőrt.

4 árnyalatban elérhető

Wikca

2018. június 27.

Önmagában nem elég, és nagyon könnyen lejön. A folyékony alapozóját nagyon szeretem, sajnos ez nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Lengyelnicc

2018. május 15.

Alapozónak nekem sem vàlt be. Korrektornak viszont egész jó, próbáljátok ki hátha :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

bearsorry

2018. január 28.

Önmagában nem elég az én bőrömre, meg amúgy egy érintéssel le is kopik az arcról, így megpróbáltam egy másik alkalommal BB krémre rakni, meg egyszer hidratáló krémre is, de persze rögvest le kellett mosnom. Nem fogom újra elővenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

lia0000

2018. január 26.

Nagyon rossz tapasztalataim vannak vele.. Kukában landolt sajnos.. Zsírossá tette a bőrőm és szőrnyű volt a tartóssága. Ráadásul ha egy kicsit is hozzáértem, már jött is le az egész és tiszta alapozós volt a kezem. Pedig azt hittem, hogy a púderes állaga miatt tartós lesz. Sajnos csak 1 csillagot tudok adni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

LiSha

Korcsoport: < 18
2017. december 30.

Teljes áron egyáltalan nem éri meg, én leárazva vettem így annyira nem bánom. Valóban nagyobb a fedése, mint egy átlagos púdernek. Magas fedésű alapozó hatást ígér de ezt egyáltalán nem hozza. Nem tartós, de egyébként szép matt hatású, amíg tart addig jól fixál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 30.

hadri

2017. november 22.

Strapabíró a comagolása, nagyon szuper, hogy tükör is van benne. De sajnos nekem nem vállt be, szárította a bőrömet és a száraz részeket nagyon durván kiemelte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

szilvasitimea

2017. szeptember 21.

Kifuttatáson vettem, és nem bántam meg. Kellemesen lehet vele dolgozni, nem nehéz a textúrája hál istennek, könnyed. A szín tökéletesen passzol, szépen mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

DinaEcker8

2017. szeptember 13.

Nem tudom, hogy most újra gyártják, vagy csak a maradékból vettem, de a Mammutban lévő Rossmannban(nagyobbik) elég sok volt. Soha nem használtam még ezt a púdert, keresem a tökéleteset. Eddig nagyon jól szuperál, önmagában sem rossz, de én mindig alapozózom, mert csúnya a bőröm. Egy nap 2-3szor frissítem, de akkor sem vészesen zsíros a T vonalam. Nekem plusz pont, hogy van benne tükör.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

nemesfalvi.adel

2017. augusztus 8.

Idejöttem értékelni a kedvenc púderemet amikor megláttam hogy NEM GYÁRTJÁK MÁR. Nagyon csalódott vagyok, ez volt a kedvencem, az egyik árnyalat teljesen a bőrömhöz való volt és ezzel az alapozásról is teljesen leszoktam. Rajtam kellemes tartós, nem túl erős, pont olyan amilyet szerettem volna mindig is. Nem tudom mit fogok helyette használni, de remélem lesz valami új helyette amire válthatok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Mofi

2017. augusztus 6.

Euro Familyben vettem 350 Ft-ért!! Nekem bevált, szép fedése van, nem okozott irritációt. Tetszik hogy tükör is van benne bár hamar le fog törni olyan szorosan van rögzítve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol