Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. július 28.

Limitált kiadás.

01 so this is love árnyalatban kapható

xszemyx

2016. május 25.

Nagyon tetszik a csomagolás, bár szívesebben láttam volna Hamupipőkét a külsején nem árnyékként, és belül is a jótündér keresztanya helyett. A mágneses megoldás nagy kedvencem, majd jó erős. Maga a pirosító elég erőteljes rózsaszín, csínyján kell bánni vele, főleg, hogy a pink pirosító nem mindenkinek áll jól, és oda kell figyelni arra is, hogy az orca mely részére visszük fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Verseau

2015. július 18.

Először a csomagolásban szerettem bele olyan szép volt és praktikus mivel mágneses a színe id nagyon tetszett gondoltam megér egy próbát. Erősen pigmentált ezért én először a kezemre viszem fel a felesleget aztan pedig az orcámra így természetesebb a színe. Kb. Egy hónapja van meg és nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

hajnalcsillag

2015. július 1.

Akciósan, kb 450 Ft-ért vettem. Igazából a doboza tetszett meg nagyon, annyira bájos :) A pirosító maga nagyon pigmentált rózsaszín, icipici csillámokkal :) Még szoknom kell, hogyan lehet vele finoman bánni, de szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

busa01206

2015. július 1.

Amikor itthon mar elfogyott, Szlovakiaban meg tudtam venni. A csomagolasa nagyon aranyos es a pirositonak is szep szine van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

gelus

2015. március 25.

Csodaszép pihe-puha rózsaszín árnyalat. Jól pigmentált ezért csak óvatosan kell bánni az ecsettel :) De felkenve nagyon szép életteli színt ad az orcának :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 25.

Nora.89

2015. március 25.

Tegnap vettem, utolsó darabot sikerült elhoznom...
Aranyos a csomagolása de picit nagyobb méretre számítottam. Közepesen pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Tegnap vettem, utolsó darabot sikerült elhoznom...

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol