Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. február 19.

Limitált kiadás

01 it's more than i ever hoped for árnyalatban kapható

Yeliz

2016. május 9.

Két napja használom és catrice alappal valami csoda. Nagyon szép színei vannak, alappal több mint 10 órát kibírt, meg se moccant a szememen és javítani se kellett. Az itt látható képhez képest az utolsó szín az én palettámon ezüstös, de nekem a 3. szín a kedvencem.

Update: a kék és az 5. szín borzalmasan porol. A 2. és a 3. amit ténylegesen használok. Minusz 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

0bikbik0

2016. február 19.

Nagy kedvencem volt a nyáron. Szépen harmonizálnak a szinek, eléggé pigmentáltak is. A sötét kék a szemem alatt köt ki, de szivacsos applikátorral felvíve ez mintha jobb lenne. Nagyon tartós, az ára is kedvező , egyszóval szerettem.

update: hát...már annyira nem szeretem. Ahogy fogyott a pan, egyre jobban porol, és mintha a pigmentáltsága is csökkent volna...Nem minden színt használtam el, de megszabadultam tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 19.

fannix21

2015. május 3.

imádom :) már pár hete vettem meg egy Müller szombatos 20%-os akció keretében, de én egyszerűen gyűjtöm a szemhéjfestékeket, egy kis dobozom tele van velük, és azelőtt 2 nappal vettem egy olcsó Miss Rose palettát, hogy ezt megvettem, szóval kicsit hanyagoltam... Egészen hétfőig, amikor eggel suli előtt gondoltam, kipróbálom. IMÁDOM :D Azóta mindig ezzel sminkeltem magam, suliba is, munkába is, és estére is:)) Engem nagyon megfogott, előre érzem, hogy sírni fogok, ha kifogy:))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

lbetti

2015. április 19.

Miután megvettem a palettát, két hétig csak ezt használtam, annyira megszerettem :) Nagyon szép színek, jól pigmentáltak és sokáig bírják a szememen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 19.

gelus

2015. március 25.

Csodaszép színek és valami hihetetlenül jól pigmentált kis szépség :) Szuper jól kihasználható, akár nappali viseletre, akár esti programokra, bálokra, bulizásra is tökéletes sminket lehet vele készíteni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.