Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. július 28.

Limitált kiadás

01 the glass slipper árnyalatban kapható

ayse

2017. március 31.

Gyönyörű ez a highlighter. Szép a színe a fénye..a külseje.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 31.

Gyönyörű ez a highlighter. Szép a színe a fénye..a külseje.

KuliKali

2016. augusztus 31.

jaj mennyire szeretem! Itt cseréltem,amikor egy nagyobb highlighter vadászatban voltam. Abszolút kedvenc lett,nagyon szép a finishe,pici csillámok is vannak benne,de egyáltalán nem sok,ha megtaláljuk az arányt. Viszonylag tartós is,nem porzik,kicsit masszívabb anyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

sugarplumhellie

2015. június 29.

Elcsábított a rózsás felülete :) Teljes áron nem biztos, hogy megéri mindenkinek, de kiárusításkor szerintem érdemes rá egy pillantást vetni. Rózsaszínes árnyalatú, kissé ezüstös fényű highlighter. Nagyon szépen el lehet oszlatni és nagyon szépen kiemeli azt a helyet, ahová felvittük, de mint az Essence highlighterek általában, ez is inkább piciny csillámos, semmint egybefüggő felület. Ha valaki ezt nem szereti, annak nem ajánlom, de egyébként megéri a négy csillagot, mert a kopása is rendben van és kibír majdnem egy egész napot :) Egyszerűen csak nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

nikus23

2015. május 5.

Nekem nagyon tetszik, nagyon szép hatást lehet vele elérni!!! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

Nora.89

2015. március 25.

Ár érték arányban teljesen jó. Szerintem szép ez a rózsás minta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Ár érték arányban teljesen jó. Szerintem szép ez a rózsás minta.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.