Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. március 21.

Kiszerelés:   1,9 g
Kategória:   Sminkek szájra

"Ez az új rúzs egyesíti a színt és az ápolást. A textúra avokádóvajat tartalmaz, és szép, krémes végeredményt hagy maga után barack, rózsafa vagy bogyós árnyalatban."

8 színben kapható

Ár: 800 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel/posta
BRebi

2019. május 27.

Sajnálom, hogy beszüntették, mivel a formulájával nagyon meg voltam elégedve. Nekem viszonylag tartós is volt, ami meglepő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

hercegno44

2018. március 6.

Imádom! Természetes színei vannak,amik mindenkinek jól állnak, finom az illata és az íze, és tényleg ápolja az ajkam.És nagyon olcsó,Ajánlani tudom csak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

snowyfairy

2018. február 1.

Mostanában a szeles időnek köszönhetően az ajkaim nagyon cserepesek, szinte sebes. Ezért kénytelen voltam beruházni egy színezett ajakbalzsamra. Szerintem szép színe van, kellemes a viselése, egységesíti az ajkam színét( nem képez olyan viaszos és fullasztó bevonatot, mint némely' ajakápoló). A Stand up for plum árnyalat illik legjobban a bőrömhöz és nem mellesleg szuper bogyós színe üde árnyalat a szürke napokra. Ezzel biztosan kihúzom tavaszig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Babsszi

2018. január 27.

Ezer éve meg van már a 03-as árnyalat, ami egy igazán nude-os, hétköznapi, szinte szájszínű rúzsocska. Eddig nem nagyon érdeklődtem iránta, viszont mostanában annyira száraz a szám, hogy még ábrándozni se ábrándozhatok matt rúzsokról, így elő kellett bányásznom a krémesebb rúzsaimat, és előkerült ő is. Isteni az illata, kellemes az állaga, krémes a textúrája, de nem folyik szét sehol. Meglepő módon még hidratálni is hidratál, viszont abszolút nem tartós :( Kb. egy óra alatt lekopik, még akkor is ha nem eszem/iszom ami számomra bosszantó, de ha valakinek van ingere újrakenni ilyen gyakran akkor mindenképp ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

MrkAnita

2018. január 14.

Két árnyalatban is vettem belőle (04, 07), hétköznapos-rohangálós cuccnak megfelel. Könnyű felvinni, nagyon krémes, nem morzsolódós állagú, és egyáltalán nem szárít, erősen pigmentált, az illata pedig isteni. (Az összes színé különböző egyébként.) Leszedéséhez sem kell nagy faxni, nedves kendővel áttörlöm, nyom nélkül lejön.
Már nyáron is használtam, melegebb időben azért jobban kell rá figyelni, hajlamos az alsó ajakvonal alá futni.
Egyébként ár-érték arányban tökéletes, mondjuk azt nem tudom itt miért a rúzs kategóriában szerepel, eddig úgy tudtam, hogy színezett ajakápló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Destinyh

2017. november 26.

A 08-as árnyalat van meg. Kicsit ilyen lilás bogyós szín, kicsit meglepődtem, hogy mennyire erős színe van,(legalábbis ajakápolóhoz képest) de pont ilyet kerestem. A kezemen nem tűnt annyira annak.:D De ettől függetlenül simán lehet hordani napközben, nem hivalkodó, őszre nekem pont megfelel. Tényleg ápolja az ajkamat, puha lesz tőle, és egyáltalán nem szárít. Mindenféleképpen ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

susieesonic

2017. október 31.

nagyon kellemes érzés az ajkakon szép színe van

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

nagyon kellemes érzés az ajkakon szép színe van

tunderelefant

2017. október 28.

08-as árnyalat: baromira meglepett, hogy ennyire erős színe van :D Legalábbis ajakápolóhoz képest nekem erősnek bizonyul. Amúgy közepes termék, tartóssága nem sok van, viszont hidratál és nem kenődik. Szerintem elhasználom, a leárazáson meg teljesen megérte megvenni. Egy rúzsnak nyilván nem felel meg. Ajakápoló szinten meg tényleg csak közepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

Runka00

2017. október 22.

A learazasokon vettem meg 350Ft-ert, abszolut megerte. Nekem a 03-as arnyalatban van meg, kellemes, nude szine van, majdnem egyezik a szam szinevel, pont ezert tetszik! Nem egy tul tartos termek, de ha nem iszok es eszek, akkor 5-6 orat kibir, viszont a fenye megkopik meg igy is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

Diaaa

2017. október 11.

egyáltalán nem tartós...inkább ajakápolónak felel meg..de annak nagyon jól :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

egyáltalán nem tartós...inkább ajakápolónak felel meg..de annak nagyon jól :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Squalane eo 1 0

Színezék. Piros.