Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Makkancs, Módosítva: 2015. február 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Ragyogó fényt adó fedő zselé: a lélegzetelállító végeredményért
  • Extra gyorsan száradó formula

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

jane79

2022. november 22.

Nekem a 127 I Love Bad Boys és a 120 Cookie Love van meg. Nagyon sok szín közül választhatunk, körmön is nagyon szépen mutatnak. Sajnos kicsi a körmöm így nekem ez a szélesebb ecset nem jön be, illetve a nagyobb kiszerelés sem. Tartóssága átlagos. Azért persze lehet, hogy gazdagodok majd más színekkel is :)

Update: Nagyon sok árnyalatot beszereztem ebből a fajtából (bár azóta megint azt hiszem más a csomagolás) . Nagyon meg vagyok velük elégedve, sok színben elérhető, nem szárad be hamar, szívesen használom őket. Felcsillagozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 22.

HDorina

2019. szeptember 7.

Kb. 4-5 éve vettem ilyen körömlakkot. Szerettem, sok színben kapható volt. Tartóssága is jó volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Krisztina527

2019. március 25.

Régóta a kedvenc lakkom! Nem igaz, hogy hamar kopik, 2 rétegben 1 hetet simán bír (1 réteg lehet, hogy hamar kopik, de az egyrészt nem is fed szépen, másrészt nagyon ritkán tartós) Alapozó lakkal és fedő lakkal nekem 2 hétig is megmarad. A színeket imádom, a világos színek is tökéletesen fednek 2 réteggel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

sailorluna

2018. szeptember 5.

sok színem van ebből, mindegyik gyönyörű. változó a minőségük, van, amelyik lassabban szárad az átlagosnál, de mindegyikből elég két-három réteg. nem rossz lakkok, alap áron is olcsók voltak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

HNReni

2018. augusztus 26.

Még mindig meg van az egyik ilyen lakkom, egy fehér rózsaszín fényű darab, nekem nagyon bejött. Tartós, szép, és egész hihetetlen hogy még mindig használható állapotban van és működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Rami98

2017. május 23.

Nagyon szép színekben kapható, de csupán 1-2 napot bír.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Nagyon szép színekben kapható, de csupán 1-2 napot bír.

2017. május 7.

Átlátszó fedőlakkal kombinálva kibír egy hetet a körmeimen,bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Átlátszó fedőlakkal kombinálva kibír egy hetet a körmeimen,bevált.

magyaryvettt

2017. április 21.

Nagyon szép színek vannak a palettán, viszont hamar kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Nagyon szép színek vannak a palettán, viszont hamar kopik.

nadalandy

2017. április 17.

A 182 hello rosy-t használtam el. Nagyon szép homokos hatást lehetett vele elérni. Kb 3-4 napig tartott. Sajnos a második fele beszáradt😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

Vicamici

Korcsoport: >54
2017. március 7.

Nekem bevált ez a körömlakk. Gyorsan szárad, jól fed és viszonylag jól bírta a strapát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 7.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus polimer. Gél- és filmképző összetevő, melyet gyakran használnak vízálló fényvédő formulák létrehozásához, ezenkívül javítja a fényvédő formulák SPF értékét.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.