Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: missmisfit, Módosítva: 2013. június 29.

A márvány megjelenésű szemhéjpúder hihetetlen magas pigmentációval rendelkezik és a selymes púdertextúrájának köszönhetően könnyen felvihető, nedvesen használva pedig még intenzívebb eredmény érhető el.

9 árnyalatban kapható.

Wilhelmina25

2016. április 4.

A divas love drama árnyalatot vettem meg, a szép lilás színe miatt, nagyon megtetszett. Elég kemény, és nem is valami nagyon pigmentált építgetni kell rendesen, és a lilás csillogás nem is nagyon látszik, inkább feketés szürkés szín lesz a szemhéjon. Viszont vizesen előjön a lila csillogás és az erősebb pigmentáltsága is. Én leginkább vizesen mint egy tusvonalat használom, úgy nagyon szép, és úgy még elég tartósnak is mondhatnám, bár egész napot nem bír ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

EvelinNagy

2015. november 22.

Sajnos nekem csalódás, valamiért az essence termékek nem maradnak meg rajtam.
Ezt is, a szemceruzáikat is, a pirosítót is körülbelül húsz percig látom magamon, utána eltűnnek az éterben. :(

Sajnálom, mert gyönyörű színekben kapható, jó árban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Sajnos nekem csalódás, valamiért az essence termékek nem maradnak meg rajtam.

Sajnálom, mert gyönyörű színekben kapható, jó árban...

fnoori

2015. június 20.

Kb. 2 éve vettem meg a 01-es fabulous árnyalatot. Nagyon szép színe van, enyhe arany csillámmal. Nem vagyok az a csillám rajongó, pont ez tetszik ebben a szemhéjpúderben, hogy pont annyira csillog amennyire kell. Hétköznapi használatra szuper, primmerrel elég tartós. Elég sokáig kitart szóval teljesen megéri az árát. Persze itt is lepotyog azért a csillám az arcomra, de nem vészes annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 20.

Black Fairy

2015. február 24.

Én a Divas love drama boldog tulajdonosa vagyok...csodásan használható (jól építhető, jól eldolgozható, bár picit keményebb állagú), viszonylag tartós, de "simán" csak egy szürkés, koszos foltot hagy a szemhéjon; vizesen eszméletlenül csodásan pigmentált, nagyon különleges lilás szín...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 24.

Ginabebi

2014. április 15.

Én még egy DM-es csomaghoz kaptam kb két éve egy monot. Sokáig nem gondoltam, hogy el fogom használni a csillogó földszín miatt. Viszont enyhén csillog, enyhén színes, szóval hétköznapokra is simán fel lehet kenni a szemhéjra, nem lesz alkalmi hatása. Nagyon régóta tart, és még a fele tégely megvan. Tartósnak mondom, bár én alapozó fölé kenem mindig, így nem ül bele a szemgödörbe egész napos használat után sem.Szeretem, kellemeset csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

maja54

2014. február 2.

Gyönyörű 3 árnyalatot vettem meg tavaly leárazáskor, kettőt leejtettem sajnos, annyit gyönyörködtem benne, úgyhogy a púderdarabokat összetörtem és beleraktam tégelyekbe, pigmentnek jók lesznek... Maradt a 07-es Blue moon árnyalat, amit egyszerűen imádok, nagyon találó a neve. Ez az árnyalat szerintem elég pigmentált, én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 2.

PAncsi79

2014. január 6.

A képen látható árnyalat van meg, szép-szép, de azért nem túl pigmentált, ráadásul sminkeléskor nagyon potyognak belőle a csillámok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

Babuin

2013. december 9.

Nekem több szín is meg van belőle (lila,fehér,fekete,kék,ez a bronzos)..kedvencem pont a képen látható szín volt közülük, de azt azért nem mondanám, h olyan hiperpigmentált, de szép ragyogást ad, és vizesen valóban erősebb a színe..ár-érték arányban rendben van, viszonylag tartós is...de kifejezetten mély benyomást nem tett rám,olyannyira nem,hogy valahova elkevertem őket,azóta sem tudom,h hol vannak:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

amaulet

2013. december 3.

Ezüstös fehérem van, úgy kaptam. Jobb szeretem a melegebb színárnyalatokat, és a szaténfényt a csillámok helyett, mert ez utóbbi általában mindenhová hullik a szemem alatt is, ha kell, ha nem. A színe kicsit halvány, de alapozóval elmegy. A többi, csillámmentes szemhéjpúderüket szeretem hétköznapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 3.

zsoxcore

2013. május 11.

10 db van belőle a tarsolyomban (értelem szerűen nem egy színből van 10. Hahaha :D). Nagyon szépek a színek mind vizesen, mind szárazon. A tartósságával nincs gond vele és a színek is nagyon szépek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.