Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: masnis, Módosítva: 2015. április 13.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2014-es novemberi-decemberi limitált trendkiadás

01 the most wonderful tree árnyalatban kapható.

Emolliensek: Silica Dimethyl Silylate
Illatanyagok: Ethyl Acetate
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Aluminum Powder / CI 77000, Black 2 / CI 77266, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.