Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Egyéb

Ezzel a spray-vel tisztán tarthatod kedvenc ecseteidet. Egyszerűen permetezd le, majd egy ruhával töröld át őket, így el tudod távolítani a felesleges sminket róluk. Szárítás után ecseteid újra használatra készek.

csikosribizli

2018. február 27.

Ha gyorsan kell ecsetet tisztítani, tökéletes! Púdert minden gond nélkül kiszed ecsetből, folyékony termékkel nem próbáltam, de szerintem nem is fogom, ahhoz nagyágyúk kellenek. Az illata is kellemes, ha elfogy, biztos, hogy újraveszem

csikosribizli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Brandori

2017. február 22.

Sokan lehúzták ezt a terméket pedig szerintem működik...nem tudom szerintem lehetne ennél jobb is ezért adok csak 4 csillagot, de egyébként nekem többnyire jól tisztít :) úgy használom, hogy befújom az ecsetet, majd rögtön kézzel jól beledörzsölöm ekkor már látszik, hogy oldja az alapozó vagy pirosító réteget az eszközről, ezután meleg vízzel kimosom és szinte teljesen tiszta lesz ha nem akkor újra befújom.

Brandori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

reku0304

2017. január 8.

Nekem tökéletesen működik. Egyszerre csak egy ecsetet kezelek vele, befújom és már rögtön törölgetem is, amíg nem párolog el az alkohol miatt. Amikor megszárad nagyon jó illatta lesz az ecseteimnek, ami sokáig benne marad. Biztos, hogy újra fogom venni, merft utálom kimosni az ecseteimet. :(

reku0304
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

pixxie94

2016. november 11.

Nagy szükség esetén használható, de nem vagyok oda érte. Ráfújom az ecsetre (csak kis szemecseteken próbáltam, a többin meg sem kísérlem), várok pár másodpercet (a címkén az áll, hogy pár percet várjuk, de ez idő alatt az egész elpárolog, és nem ér semmit), majd egy papírtörlőn "festegetek" az ecsettel, a szín nagy részét leszedi, de azért szükséges az ecseteket emellett rendesen is megtisztítani, ez inkább csak ha lusta vagyok, vagy nincs időm annyit várni a száradásra (ennek is kell azért egy óra, de gyorsabban szárad mint ha babasampon-víz kombinációval tisztítottam volna az ecsetet). Elmegy, de újra tuti nem veszem, nem az igazi.

pixxie94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

meguntam96

2016. október 17.

volt egy szuper jó kabuki ecsetem... egészen addig, amíg ezzel nem tisztítottam

meguntam96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 17.

volt egy szuper jó kabuki ecsetem... egészen addig, amíg ezzel nem tisztítottam

stiles

2016. szeptember 19.

Hetente egyszer samponnal átmosom az ecseteimet, de hét közben nem nagyon szeretem mosni őket, mert túl sokáig tart/nem mindig szárad meg az összes reggelre/nincs hozzá minden nap kedvem. Ez a spray két mosás között tökéletes mindennapos tisztításra, az ecsetben maradt smink kb 80%-a kijön vele. A kiszerelés nem elég túl sokáig, amit sajnálok, ezen kívül túlságosan erős szaga van, amit nehezen tudok csak elviselni. Viszont olcsó és a célnak megfelel, szóval szerintem még újraveszem.

stiles
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

0bikbik0

2016. július 3.

Nekem sajnos nem működik. Ha kicsit fújok, ha sokat, ha várok a tisztítással, ha azonnal törölgetem, az ecsetek nem tiszták. Ez nem megy. A semmilyen hatáshoz képest elég sokba kerül.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 3.

noemiparducz

2016. április 16.

Nekem bevált, az útmutató szerint használtam, és szépen le lehetett törölni a festéket az ecsetekről, de nem teljesen, ezért kap csak 4 csillagot. Használat után jó illatúak maradtak tőle az ecseteim :)

noemiparducz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

pont

2016. március 24.

sajnálom, hogy első véleményezőként rögtön jól le is kell pontoznom, de nekem nem igazán működött.
az van ráírva, hogy fújjuk az ecsetre, hagyjuk rajta pár percig és töröljük le. itt szembesültem az 1. problémával: 'pár perc' alatt teljesen elpárolog az ecsetről (pedig fújtam rá bőven) és nem igazán lehet letörölni. de tovább próbálkoztam úgy, hogy csak minimális ideig hagytam rajta, de így se nagyon oldotta fel a festéket. alapozó, korrektor és szemhéjpúder ecsetekkel is próbálkoztam, egyiknél sem vált be igazán, kis festéket le tudtam törölni, de utána a rendes samponos ecsettisztításnál látszódott, hogy azért bőőőven maradt még festék az ecsetekben.
praktikus dolog lenne, HA működne, de így kb semmit nem ér. bocs, essence.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

praktikus dolog lenne, HA működne, de így kb semmit nem ér. bocs, essence.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate