Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: AshleeyTayloor, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. január 6.

3 árnyalatban kapható

Vanesszaeszter

2018. február 8.

Egyetlen hibája van!!! Kevés a színválaszték! Amúgy tökéletes magában vagy akár primerként! Az arany színű van meg, pigmentált, sokáig fennmarad,építhető, kedvező ára van.. Mindenkinek ajánlom!! Gyönyörű hatást lehet vele elérni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

ariiratku

2017. december 7.

Két színben használtam őket. Szépek voltak és pigmentáltak, csak nagyon folyt belőlük a cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Dea

2017. május 18.

Update: Ha csak egy gyors sminkre vágyom ezt használom, mert gyorsan megvan és szép,nagyon kevés kell belőle,így sokáig elég, szerintem megéri :)

Nekem a bronzos árnyalat van meg(egypt's treasure talán) pigmentáltsága közepes, tartóssága jó, én akciósan vettem, de a teljes árát szerintem nem éri meg,de nem rossz termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

rk98

2017. február 17.

ajandekba kaptam, es a rendes aran biztosan nem vennem meg, de egyebkent nagyon jo. alig kell belole es nagyon szep, kremes es konnyu vele dolgozni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

karina2001

2016. augusztus 31.

Három árnyalat is megvan.nagyon elégedett vagyok vele nagyon krémes,pigmentált és csak egy icipicire van szükség belőle. Feldobja a sminket és nagyon gyorsan kész. Én akciósan vettem őket viszont az eredeti árát sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Kinyi

2016. június 11.

3 árnyalatom van a 01-es, a 02-es és a 06-os. Az abszolút kedvenc a 02, mert ez illik leginkább az én színvilágomhoz, a 01 nekem túl bronzos, a 06 pedig túl csillámos. De mindegyik remekül feldobja a hétköznapi sminkeket és extra tartósak alap nélkül is, még az én zsíros szemhéjamon is. Akciós áron duplán megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 11.

csiga

2016. április 30.

A 02 - brazil's sunset árnyalat van meg, és egyszerűen gyönyörű! Én az ujjammal szoktam felvinni, és nagyon kevés is elég belőle az alkalmi hatás eléréséhez. Kibír egy egész napot, ha kicsit beleül a ráncokba (mert lusta vagyok alapozni), akkor könnyen újra eloszlatható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Trekaa

2016. március 15.

06 UK's Stonehenge árnyalata van meg, nagyon szeretem, mert extra csillogást ad a szememnek. Hétköznapra nem ajánlom, mert a csillogás miatt inkább alkalmi. Tartós, jól dolgozható vele és mivel krémes állagú alapot nem kell alákenni. Szerintem szuper termék! Ha még kapható, biztos más színt is beszerzek belőle!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

kissdorina

2016. január 21.

Pont most találtam rá mikor kiárusítják. :( Egyszerűen I-M-Á-D-O-M!!!! két árnyalatot vettem meg de fogok még venni ha találok mert ilyet én még ilyen olcsón soha nem láttam, tapasztaltam.

Update: Sajnos mégsem lesz nekem az igazi, egyéni allergiás problémáim miatt. Mert az összetevőket ugye csak most nézem. És látom hogy 2. helyen van a propylene glycol :( Nagy kár. Persze azt is most nézem hogy tiszta csillám még az állam is xD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Black Fairy

2016. január 4.

Akciósan megvettem az indian's lifestyle árnyalatot...

Fantasztikusan használható, csodálatos színű termék, én többnyire hasonló árnyalatok alá szoktam "alapként" használni, hogy tartósabbá tegyem, és kicsi extrát adjak nekik (mind színintenzitást, mind csillogást tekintve). A tartósságát leginkább közepesként jellemezném, viszont ezt leszámítva szerintem remek termék, és aki még talál belőle, mindenképp érdemes ennyi pénzért kipróbálnia - szerintem...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Akciósan megvettem az indian's lifestyle árnyalatot...

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

PVP 0 0