Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Danina9592, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ár: 300 Ft./db. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
cattitude

2017. május 11.

liquid foilból van meg az I Don't Need Money, Honey árnyalatban, jópár éve vettem, könnyen lehet, hogy már nem is gyártják. először egy kolléganőmön láttam és teljesen el voltam ájulva tőle, mennyire szép, gondoltam is, hogy biztos OPI vagy valami hasonló drágább lakk lesz. teljesen elképedtem, amikor közölte, hogy Essence, rohantam is a dm-be megvenni. otthon izgatottan felkentem, és... a nagy hatás bizony elmaradt, szép türkizes kékek lettek a körmeim, de ennyi, semmi szuperfényesség vagy fémes hatás. nem is tudom, miért nem adtam oda húgomnak, még kevésbé értem, miért pont ez volt az egyike annak a fél tucat lakknak, amit költözéskor elhoztam otthonról. múlt héten nagyon szerettem volna kifesteni a lábkörmeim, de csak Essie lakkjaim voltak, amiket sajnálnék lábra kenni, meg a legkedvencebb Deborah lakkom, amit még a kezemre is csak ritkán kenek. gondoltam, felkenem ezt az Essence-t, és wow, irtó szépek, hovatovább szexik lettem a lábkörmeim. annyira szép fényes, a színe is szuperül eltalált, nem értem, miért nem működött a kezemen? de legközelebb kipróbálom újra, hátha beválik, addig 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

hivettivy

2017. január 2.

Tavalyelőtt vettem egy gyönyörű 30 lady mermaid árnyalatot. Tengerkék csillámos színe van, mindenkinek tetszett aki csak látta rajtam. Jól fed, szép, és tartós. Még mindig megvan, nem száradt be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Vizililiom

2016. december 26.

Nagyon szépek és tartósak, szeretem őket

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Nagyon szépek és tartósak, szeretem őket

dina1463

2016. december 21.

Én a képen látható második körömlakkot használtam, szép volt, bár nekem önmagában nem adott sok fedést két rétegben, de ha valaki mondjuk visszafogottabb, nude árnyalatot keres, mégis valami kis csillogást szeretne annak tökéletes, minőségében elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 21.

Reka1984

2016. november 6.

A képen látható 2.-k és az 4.-k van meg önmagában vagy más lakk fölé is szuper.Nekem tartósak pedig kapják a strapát rendesen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

vattacukorrr

2016. augusztus 4.

Több árnyalatban is megvan. Némelyik alapszín fölé, némelyik önmagában is kiválóan használható. A "baby you're a firework" a kedvencem, annyira gyönyörű, remélem soha nem fogy el! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Loona

2016. április 22.

23 rock my world: üvegben imádnivaló a színe, nagyon világos, hideg szürkéslila alapban nemesopálszerűen csillámló kis lapocskák. Én azt hittem, jobb lesz a fedése, így egy világos lila alap fölé vittem föl (tartósságról emiatt nem tudok nyilatkozni), de teljesen átlátszott az alap, aminek elsőre nem örültem, mert az üvegben látható színt szerettem volna a körmeimen tudni, de végül is válhat ez előnyére, ezek szerint más illő színekkel is kombinálható.
Sajnos arra gyanakszom, hogy más színű alaplakkban ugyanaz a beltartalma, mint a márka Good Girl - Bad Girl limitált, kígyóbőreffektes lakkjának (ott fekete alappal), amit egyszerűen imádnék, ha nem lennének benne a kis irizáló lapocskákon kívül kis színtelen, kerek szemcsék is. Na, ebben is benne vannak, és homoklakk-hatáshoz kevesek, de azért látható, hogy ott vannak, és bosszantóak, mert 3D helyett olyan hatást keltenek, mintha valami nagyon gagyi, a köröm egész felületén buborékosodó lakkot használtam volna, és sajnos a Seche Vite fedőlakkom nem volt elég a felület kiegyenesítéséhez és a buborékos effekt eltüntetéséhez. Nagyon sajnálom, mert üvegben továbbra is imádom a színét, nagyon kár, hogy nem csak a kis lapocskák vannak benne. Megpróbálok más módszer után nézni, amivel simítható, eltüntethető a kis görények jelenléte... addig viszont arra, hogy az üvegben szép a színe, ha nézegetem, csak két csillagot tudok adni...

13 laser show: na, ez már egy sokkal jobban sikerült darab :) Fedése valószínűleg ennek sem lenne rendesen, de az előzőből tanulva ezt már eleve csak topperként használtam (alatta két, felette további egy réteg fedőlakkal, így tartósságról és száradási időről nem tudjok objektív véleményt írni).
Fehér alapra kentem fel, mert az üvegben látható színhez közeli hatást szerettem volna elérni a körmeimen is (kíváncsi vagyok, sötétebb alapon vajon hogy mutat). Nagyon szép lett az összhatás, egy rétegben kenve nem volt annyira csillogó, mint az üvegben, de napfényben így is varázslatosan csillogott. Ebből szerencsére kihagyták a fentiben megtalálható undok, színtelen szemcséket, így nincs 3D felülete, csak az ici-pici holo, közepes, enyhén irizáló fehér, és nagy fekete csillámok vannak benne. Az utóbbiakkal ügyeskedni kell kicsit, hogy ne csak egy-egy kerüljön a körmünkre.
Lemosni nem vészes, csak az a néhány fekete (amik a lemosótól ezüst színűvé válnak, tehát festettek :O ), nagyobb csillám igényel erősebb dörzsölést.
Szeretem, és emiatt összességében a pontszámot is felhúzom - egyelőre csak háromra, mert a fenti kettes volt, ez meg egy erős négyes.

32 the black cat (latex matt fekete): minden jöhet, ami fekete, pláne akkor, ha van benne valami kis plusz, így evidens volt, hogy ez a lakk is hazajön velem :) de az essence lakkok minőségét ismerve mégis megvártam a kiárusítást.
Két rétegben abszolút jól fed, nem csíkoz, a matt finish miatt jól látszik az is, hogy hol szárad már, a száradási ideje essence-viszonylatban rendben van (összességében azért lehetne jobb: lett egy pici párnanyom az egyik körmömön úgy, hogy felkenés után bő 2 órával feküdtem le). A latex matt finisht jobban hozza, mint vártam, tetszik - 2-3 nap után viszont elkezd kifényesedni, a harmadik nap végére már kezd olyan lenni, mint egy átlag fekete körömlakk fedőlakk nélkül, 3 napos mattulással :S szóval picit igénytelen, így érdemes lehet 2-3 nap után egy fedőréteget rávinni. A kopási ideje sötét színhez képest teljesen jó szerintem. Frissen tövig vágott körmökre kentem fel, így a tartósságáról nem tudok objektív véleményt mondani: így meglepően jó egy essence-hez képest, remélem, hosszabb körmökön is jól teljesít majd.
Eddig összességében kellemes meglepetés, rosszabb teljesítményre számítottam más (nem fedőlakkos) essence-es tapasztalatok alapján.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 22.

Lina14

2016. március 15.

a 03 glitz & glam nevű, rózsaszín-zöld lakkot vettem meg
elég gyorsan szárad, 2 rétegben nagyon látványos, és tartós is
egy egyszerű rózsaszín vagy nude manikűrt remekül fel tud dobni, szerintem nagy kedvenc lesz :)
update: beszereztem még a17 never stop dreaming és 23 rock my world árnyalatokat is. az előbbi egy narancs alapban úszó pink és narancs glitteres csoda, az utóbbi pedig egy lilás-szürke "minikozmosz". ugyan olyanok, mint a glitz&glam: 3 rétegben fednek, többféle alapon is jól néznek ki, gyorsan száradnak,és nekem akkor is megéri azt a rettenetesen melós lemosást!
Update2: megvettem a nude dots nevezetűt is, és ugyan olyan klassz, mint az eddigiek!
update3: az új szortimentes latex matt fehér ( 37 white bunny) nagyon klasz nyomdázáshoz, egy rétegben is tud fedni, és gyorsan szárad, szuper mattra!
Update4: a lady mermaid valami istenien néz ki!! Csak fedőlakk, de a többiben egyezik a többivel
update5: a 06 party in the bottle: zöld glitter túladagolás! csodásan mutat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 15.

a 03 glitz & glam nevű, rózsaszín-zöld lakkot vettem meg
elég gyorsan szárad, 2 rétegben nagyon látványos, és tartós is
update5: a 06 party in the bottle: zöld glitter túladagolás! csodásan mutat!

Kinga79

2016. március 9.

Ma vettem a Cosmopolitannal, a 02 Baby, you're a firework , csillámos halvány rózsasazínt.Egy rétegben nagyon halvány, kettőben szuper. Pikk pakk megszáradt. Tartósságáról majd később tudok nyilatkozni, mert kb 5 perce száradt meg a körmömön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 9.

BDorin

2016. február 25.

Akciósan 350Ft-ért jutottam hozzá a Rossmannban a Party Jewels árnyalatához. Szépen fed, gyorsan szárad és ha kibírja 4-5 napig, mint a többi essence körömlakkom akkor nagy kedvencem lesz, nagyon feldobta a körmeimet. Egyetlen hátránya lehet, hogy a konfettit nagyon nehéz lesz majd levakarni a körmömről, de megéri mert szép! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, CI 74160, Ferric Ferrocyanide