Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Meghosszabbítja a körömlakk fényességét.

eventually

2018. március 6.

Ma vettem, majd holnap fogom kipróbálni, és majd írom, hogy mennyire tetszik.

Up: Hát, kipróbáltam, de én nem vagyok annyira elájulva tőle. Elég sűrű és nekem nehéz kenni, de remélem nem azért mert a boltban kinyitogatták már ezerszer és nekem meg ez a trutyi maradt :D Szóval mivel sűrű, ezért gyorsan kell vele dolgozni, mert ha sokáig pacsmagolom akkor elkezdi feloldani az alatta lévő körömlakkot. Viszont így meg nekem lehetetlenség szépen eldolgozni, hogy mindenhova jusson szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Ma vettem, majd holnap fogom kipróbálni, és majd írom, hogy mennyire tetszik.

Antioxidánsok: BHT

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.