Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2015. szeptember 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Szemsmink lemosó. A finom formulája kamillakivonattal kíméletesen távolítja el a szemsminket, és egyidőben nyugtatja az érzények szemkörnyéket. Nem hagy maga után olajos réteget, így a lemosás után újra kisminkelhetjük magunkat. Szemészetileg tesztelve.

Dytta

2014. október 20.

Már alig várom, hogy elfogyjon. Egyre borzasztóbb. Minimum 3 vattakorong kell, mire leszedi a sminket, plusz én úgy érzem, hogy szárítja a szememet, meg a szempilláimat. Az illata úgy, ahogy elmegy. És tényleg ragacsos érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

tfaannii

2014. július 2.

Nagyon jó az illata de nem hozza le rendesen a sminket és ragacsos marad az arcom használat után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 2.

mentoloscsokoladee

2013. augusztus 31.

A szememről levitte a szempillaspirált...a szemem alá. Onnan pedig nem akarta leszedni, csak kentem jobbra meg balra a fekete festéket. A púderemet még nagyjából jól leszedi. Majd arra elhasználom. :\

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

feketebakancs

2013. február 25.

Egyet értek az előttem szólókkal. Ez a lemosó csak elkeni a sminket. Erősen sminkelem magam, és ez csak nézett a szemhéjfestékemre nagy bamba szemekkel, de le nem szedte. Ráadásul ragad is.
A korrektort és a púdert leszedi, de ez nem ér meg neki két pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 25.

A korrektort és a púdert leszedi, de ez nem ér meg neki két pontot.

konyari.noemi

2012. december 31.

Most, hogy olvasom a kommenteket, gondoltam írok én is! Nekem bevált egyébként, szépen levitte a sminket is, és nem csípte a szemem sem! Igaz én nem sminkelem magam erősen, nem használok gyakran sötét színű szemhéjfestéket de tust igen, és nekem azt is levitte! Az utóbb időben átszoktam a sminklemosó kendőkre (kamillásra), úgyh ezt egy ideje nem használom már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

Ingrid

2012. június 6.

Jaj ez hatalmas csalódás volt. Csípte a szemem körüli részt és ráadásul ragadt is, még a sminket sem mosta le tökéletesen... szörnyű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

aprouleany

2012. február 22.

Nagy csalódás volt, nem venném újra. A szemem nem szereti, mintha kicsit irritálná, bár nem tudom eldönteni, hogy azért irritálja, mert egyszerűen nem bírja, vagy a brutális eltávolítás miatt. Egy egyszerű arctisztító kendő könnyebben leszedi a spirált, mint ez a folyadék. Próbáltam erőszak nélkül is, hogy picit rányomtam az átitatott vattakorongot a szememre, és vártam, de úgy sem volt hatékony. De legalább a korrektort rendesen leszedte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 22.

málnamánia

2011. december 10.

Nem szerettem,mert használat után ragadt a bőröm tőle. Miután a felét elhasználtam kidobtam,mert annyira nem tetszett. Pedig én nem szoktam semmit kidobni,inkább odaadom egyik barátnőmnek,hátha neki beválik,de ennek esélye sem volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 10.

felicitas

2011. október 28.

Már harmadjára vagyok kénytelen módosítani, és ismét -1 pont. Nem csíp, nem hagy olajos nyomot, illata sem sok van. A nappali minimális sminket leviszi, de egy makacsabb ceruza már feladja neki a leckét, a tus pedig egyenesen ellenáll, csupán szétmaszatolja. Nem veszem újra. Csak annak érdemes próbálkozni vele, aki csak enyhe színeket és egy kis spirált használ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 28.

andrea.horvath79

2011. október 11.

Múlt héten vettem elöször és utoljára. Nehezen viszi le a nem vízálló szemfestéket is, még másnap reggel is fekete foltokat találok a szemem körül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 11.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid, Butylene Glycol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.