Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chikanae, Módosítva: 2011. március 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Szemfesték lemosó. Hatékonyan eltávolítja még a vízálló szemsminket is. A kék fázis gyengéden eltávolítja még a vízálló sminket is, a színtelen fázis pedig felfrissíti a szemkörnyéket. Használat előtt felrázandó!

Egi

2018. június 29.

Jaja ez nem volt jó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Jaja ez nem volt jó

malnaszorp95

2017. január 17.

Nem szedte le nehezen a sminket, de talán ez az összes pozitívum, amit mondani tudok róla. Ellenben csípte a szememet, homályosan láttam tőle, nagyon rossz élmény volt. Nem szoktam essence termékeket vásárolni, de amit használok éppen nem volt raktáron, így gondoltam kipróbálom ezt. Rossz döntés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

Ritcyke

2016. december 14.

Hát ez borzasztó! Alig lehet lemosni az arcról, tiszta olajos lesz az arcom, nekem be is gyulladt tőle már az első használat után. Ment a kukába mert máshova nem való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

aurum

2015. október 30.

Nem tetszik. Fullad a bőröm tőle, ég a szemem, nem is szed le mindent, homályosan látok. És este amikor végre elnyugodnék, lenne időm horgolni, és nem úgy látok ahogy kellene. Egyszerűen vacak

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

Matilda

2015. január 10.

Borzasztó egy termék, kb. kétszer használtam, azóta csak porosodik a polcon. Használat után zsíros réteget hagy a bőrön, plusz nálam is befigyelt a homályos látás utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

heather

2014. december 27.

Remekül eltávolít mindent, de a fenébe már, mi ez a homályos látás utána percekig?
Ez nem normális dolog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

Ez nem normális dolog!

edesmezecske

2014. október 12.

A legrosszabb szemfesték lemosó..nem szedi le a festéket, csíp, homályosan látok utána mindig..teljes pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

Vivi92

2014. szeptember 18.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Szépen leviszi a festéket és kellemetlenséget sem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

Tvylvis

2014. szeptember 1.

Bár van egy szemfestéklemosó, ami állandó és elengedhetetlen kellék a fürdőszobámban, folyamatosan kísérletezgetek.
Ez a termék szerintem kifejezetten rossz. Ha az összetevőit nem is veszem figyelembe, iszonyat nehezen végzi a dolgát, nehezen hozza le a sminket. És ami a legdurvább, hogy nekem kifejezetten törte, gyengítette az egyébként erős pilláim. Biztos, hogy ez a termék volt a ludas, teszteltem. Kuka lett a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

Aquariusgirl

2014. augusztus 20.

Ez nagyon nem jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Csípi a szemem és nem látok utána, úgy tele megy olajjal. Ennél már csak a bőröm "jobb" :-( szinte folyott a zsír a fejemen a használata után. Ja, és nem hozza le a vízálló spirált, pedig úgy dörzsöltem, hogy már hullott a szempillám. Kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin