Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chikanae, Módosítva: 2011. március 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Szemfesték lemosó. Hatékonyan eltávolítja még a vízálló szemsminket is. A kék fázis gyengéden eltávolítja még a vízálló sminket is, a színtelen fázis pedig felfrissíti a szemkörnyéket. Használat előtt felrázandó!

Tvylvis

2014. szeptember 1.

Bár van egy szemfestéklemosó, ami állandó és elengedhetetlen kellék a fürdőszobámban, folyamatosan kísérletezgetek.
Ez a termék szerintem kifejezetten rossz. Ha az összetevőit nem is veszem figyelembe, iszonyat nehezen végzi a dolgát, nehezen hozza le a sminket. És ami a legdurvább, hogy nekem kifejezetten törte, gyengítette az egyébként erős pilláim. Biztos, hogy ez a termék volt a ludas, teszteltem. Kuka lett a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

Aquariusgirl

2014. augusztus 20.

Ez nagyon nem jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Csípi a szemem és nem látok utána, úgy tele megy olajjal. Ennél már csak a bőröm "jobb" :-( szinte folyott a zsír a fejemen a használata után. Ja, és nem hozza le a vízálló spirált, pedig úgy dörzsöltem, hogy már hullott a szempillám. Kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Oraculum

2014. február 10.

Kicsit csíp, mindent leszed, de a rózsaszín sensitive jobb:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Kicsit csíp, mindent leszed, de a rózsaszín sensitive jobb:)

Szuszi

2014. február 7.

Mindent leszed és gyorsan,de nekem kicsit csíp.Semmi extra, árkategóriájában van jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

Lívia

2013. december 6.

Nálam jól szerepel, én úgy használom, hogy áttörlöm a szemem vele, majd nedves törlővel az egész arcom. Így nem marad olajos a bőröm, és a szemem sem. Árban pedig nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 6.

Bius

2013. december 5.

Mintha étolajjal kenném be a szemem. Nagyon rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

Mintha étolajjal kenném be a szemem. Nagyon rossz.

Madi

2013. november 29.

Csípi a szemem, baromi olajos marad utána a bőröm és a Maybelline vízálló szempillaspirál csak fél perces folyamatos dörgöléssel jön le. Nagyon nemjó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

sz.dora

2013. október 28.

Én ezt azután vettem, miután a DM-es két komponensű lemosótól árpa lett a szemhéjamon. Én elégedett vagyok vele, lemossa a vízálló sminket is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 28.

eszterrr

2013. április 10.

nem a legjobb sminklemosó a világon, de egyáltalán nem olyan rossz. a vízálló sminket is lehozza, már újravettem, de mivel találtam ennék sokkal jobbat nem fogom többször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 10.

Black Fairy

2013. április 10.

Utáltam...legszívesebben -5-öst kapna...
Ragadt tőle a szemem, homályosan láttam, kellemetlen olajos érzetet hagyott a bőrömön, és folyt...az egész arcom zsíros/olajos lett tőle...De ezzel meg is birkóztam volna még, de a sminket se szedte le!!! A gagyit még esetleg, de a jobb márkájút nem...a simát se, nem hogy a vízállót...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Utáltam...legszívesebben -5-öst kapna...

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin