Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2013. február 11.

2012 decemberi limitált szériás kiadás.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

2014. április 23.

Leárazva vettem meg valamikor tavaly, bekerült a fiókba (nem igazán használok highlightert, igazából azért vettem meg mert annyira szép volt :-D és 400 ft ha jól emlékszem, gondoltam majd szemre használom valahogy). Aztán pár napja előkerült, gondoltam ideje kipróbálni. :-) Egyelőre nem tudom, mennyire szeretem, mert nekem ez nagyon csillog (arccsont fölé tettem egy picit, szemöldök alá és cupidó-ívre, szóval nem kentem össze-vissza mindenhova)...amúgy szép-szép meg minden, és ennyiért szinte ajándék volt. De még nem tudom, hogy fogom-e használni (ha nem akkor majd felteszem ide eladásra).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 23.

biki-ni

2014. február 21.

Szereztem nagy nehezen egy másnál elfekvőt! Ez valami iszonyú szép, tartós és annyira jól fixálja az alatta levő pirosítót, hogy egész nap fent marad! Csodás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 21.

Rege

2013. november 5.

Valahogy kimaradt eddig az értékelésből, pedig az itteni vélemények hatására én is beszereztem és rendszeresen használom. Állítólag a felbontás után 24 hónapig őrzi meg minőségét, de lehetetlen, hogy elfogyjon, hiszen mindennapos highlightolás esetén sem kell annyi belőle, mint egy púderből. Halvány gyöngyházrózsaszínes fényű, ezüstösen csillámló, de diszkrét kis méretű csillámokkal. Picivel a pirosító fölé, az arccsontra és néha a szemöldökcsont alá szoktam helyezni belőle egy leheletnyit, annyit akár a (nyári) nappali smink is elbír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 5.

Nanaho

2013. május 11.

Hatalmas adagot kapunk,sose fog elfogyni :D 700Ft-ért vettem pár hónapja,használni csak párszor tudtam még de többször előfogom venni. Diszkréten csillog mindkét szín,bár gondolom lehet vele túlzásokba esni,nyárra és bulikra szerintem tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

KataaBabaa

2013. március 27.

Minden szempontból imádom! Mielőtt bejött, láttam már neten, sokáig kerestem, bőven megérte azt az ezrest!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

ancsablogja8

2013. március 21.

Ritkán használok highlightert, mert nem szeretem a túlzottan csillogós dolgokat az arcomon, de nem bántam meg, hogy ezt megvettem. Nagyon szeretem, sűrűn használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Hoagirl

2013. február 22.

Megmondom őszintén, amíg ezt a kis szépséget meg nem láttam, nekem fogalmam sem volt arról hogy a highlighter mi fán terem, mi a funkciója, hogy kell egyáltalán használni... Az ő hatására néztem utána blogokon a témának, és jól kiokosítottam magam. :) Használhatóságát tekintve szeretnivaló darab, bár én óvatosan és mértékkel használom, mert nem szeretem ha úgy fénylek mint Salamonnak az a bizonyos lámpása... :) bár ez ízlés kérdése, nyilván van akinek ez jön be. És hát persze nem utolsósorban a retinának is igen kellemes és kényeztető látvány, mosolyt csal az arcomra ha ránézek. Mindig használom amikor sminkelek, ha más nem akkor a szemöldököm alá, egyszerűen jól esik a tudat hogy rajtam van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 22.

e13

2013. február 14.

Csatlakozom az előttem szólókhoz! Én szinte egy egész napot kutattam megfelelő highlightert, ami nem túl drága, de mégis jól funkcionál. Már épp kezdtem lemondani a dologról, hogy nekem szép highlighterem lesz, aztán rátaláltam erre a gyönyörűségre a Rossmann-ban. Nem is volt kérdés, hogy megvegyem-e ennyi pénzért. Azóta szinte minden nap használom, akár pirosító fölé akár csak magában, hangulatfüggő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

Dana1983

2013. február 13.

Sokáig nézegettem ezt a terméket mert nagyon tetszett. Mivel van már highlighterem valójában nem volt rá szükségem, de a Müllerben megláttam az ott árválkodó utolsó darabot (bezzeg az nem volt leértékelve) és nem tudtam otthagyni. :-)
Nem bántam meg hogy megvettem, szép ezüstös fénye van, de ha sokat rakok fel akkor eléggé csillog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

szabonikolett120

2013. február 8.

Én tegnap vettem meg az egyik Rossmanban,le volt árazva 500 Ft-ra. Egész jól néz ki és tartós is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol