Essence

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: glau17, Módosítva: 2023. június 5.

Kiszerelés:   8,5 ml

Az átlátszó szemöldökrögzítő gél tökéletes a Brow Lamination Look-hoz a gyorsan száradó és tartós textúrájának köszönhetően. Az ultraerős gél még a legrakoncátlanabb, legfinomabb szőrszálakat is a helyén tartja.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nyuszi

2023. november 15.

Ez pont nekem való. Nem szeretem, ha látszik, hogy rögzítve van a szemöldököm, de azt sem, ha összevissza áll. Ez a spirál meghagyja a szemöldököm természetességét, de azért rögzíti is annyira, hogy ne borzolódjon össze. A minimális pomádé után csak felkenem ezt, és estig minden rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 15.

ronivarga2001

2023. október 19.

Nagyjából megtartja a szemöldökszálaimat, de mellette túlságosan nedves hatást kell, összetapasztja őket és vizes érzést hagy maga után. Túl nagy az applikátor ahhoz, hogy egyenletesen oszlassa el a gélt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 19.

Margareta13

2023. október 15.

Hamar megváltam tőle. Bár én nem szeretem túlzottan festeni a szemöldököm, emiatt gondoltam, hogy nekem ez jó lesz, mert csak laminált hatást kölcsönöz. Sajnos nem, semmit nem tart és egy idő után fehér szálakként jön le az ember szemöldökéről...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 15.

Candy21

2023. június 10.

Nekem bevált szépen rögzíti a szemöldök szálakat egész nap a helyén maradnak. Bár laminált hatásúnak nem mondanám a végeredményt, de ettől függetlenül teszi a dolgát az illata is finom engem eperre emlékeztet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 10.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.