Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2016. augusztus 20.

Kategória:   Sminkek szájra

A folyékony ajakrúzs innovatív  formulája két fontos ajaktermék legjobb tulajdonságát egyesíti – fedése akár a rúzsé, fénye akár a szájfényé. A rúzs csomagolása is tükrözi  a kettősséget: szájfényszerű csomagolás,  rúzs alakú adagolóval.

6 árnyalatban kapható

TimyeK

2019. október 14.

Kiárusításon vettem meg 350 Forintért. Nagyon nem jött be, iszonyatosan ragad, csúszik-mászik. A színe egyébként szép barackos-nude, az illata kellemes. Közepesen pigmentált, kevésbé tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Szilviams0118

2018. február 20.

rettenetesen maszatolódik, ragacsos érzete van, nem szeretem, nagyon ritkán nyúlok felé. a színe amúgy szép

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Barbizero

2017. október 4.

Egyáltalán nem fed úgy mint egy rúzs :D Teljesen szájfény jellegű, de annak legalább jó. Legnagyobb bajom vele, hogy az aplikátora a feléig sem ér így az aljából nem lehet kiszedni a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Kmanci

2017. június 22.

A Colour Party és az Almost Real árnyalat van meg, nemrég csaptam le rájuk 350 Ft-ért, és nagyon örülök, hogy felfedeztem ezeket még mielőtt végleg kifutnak. Mindkettőnek gyönyörű a színe, az egyik egy "my lips but better" nude, a másik pedig egy barbies rózsaszín. Ragad, csillog, számomra ez inkább a szájfény kategória, abból viszont az erősen pigmentált. Nekem ceruza nélkül sem fut ki az ajkaimról és nem is áll össze a számon, nem ül be a ráncokba. Egyenletesen kopik le, a végén is marad egy enyhe fény. Szerintem jó kis termék volt, kár, hogy nem fedeztem fel korábban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Alexia

2017. április 28.

2 színem volt meg. A rózsaszín, és a natúrabb barackos árnyalat. A rózsaszín sajnos nem volt a színem, a barackos viszont nagyon jó volt.
A termék sokáig elég, szép színek, bár árban olcsóbb lehetett volna, mert a többi szájfényhez képest drága volt kicsit. Állagát illetően nekem ragacsos volt, ami kicsit negatívum, de összességében nem húznám le, így marad az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

kattja

2016. december 26.

Én szeretem, egész magas a pigmentáltsága, szép fényes, viszonylag tartós, egyetlen baja hogy ragad, de ha nem ragadna nem lenne tartós. (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

noparazita

2016. november 24.

Nem rúzs, hanem szájfény, és annak sem a legkényelmesebb verziója, Nekem ahogy beszélek meg létezem, a szám szélében összegyűlik csomókban és ez nagyon zavaró. A színek amúgy szépek és maga a termék olcsó, szóval nem is vártam tőle csodákat, de ennél a teljesítménynél azért kicsit jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 24.

Svetlana

2016. október 25.

A 02 nude árnyalat van meg. Tipikus my lip but my better. Én imádom, rajtam tartós. Hidratál nem szárít. Kár, h nem gyártják már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 25.

nicolebunny

2016. október 15.

Ez szerintem nem rúzs, hanem egy jó ragadós, jól pigmentált szájfény. 350 Ft-ért vettem kiárusításon egy halványabb rózsaszínt, az applikátora meg maga a kialakítás tetszik. Mint említettem, jól pigmentált, visszaadja teljesen a színt a számon, viszont nagyon ragad, mindenen nyomot hagy-cigin,poharakon... Ezt nem szeretem. Tartóssága sajnos nem nagyon van neki, még addig sem bírta ki, amíg beértem a munkahelyemre (kb. 1 óra), pedig nem is beszéltem út közben meg semmi... Kapjon 3 csillagot, mert a színe az szép amúgy, és tükör nélkül is könnyű újrakenni, nagyon szépen lehet az applikátorral a száj ívét követni-viszont nem fakadok sírva, hogy nem kapható már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

jemelja

2016. szeptember 29.

Egy youtuber áradozott róla persze, de a hosszútávú használhatóságáról már nem tudott beszámolni. Lelövöm a poént: az nincs neki. Akciós 3-4 száz forintért vettem egy sötétebb árnyalatot. Annak jó a fedése, hidratáló érzés az ajkakon, selymes fényű finish, de ne várjatok tőle semmi tartósságot. Kopik, bármihez hozzáérsz. A ragadósságával akarták biztos megoldani, hogy fenmaradjon, de ez nem jött be, viszont a pohár jó ragacsos lesz tőle. A színe feldobja az ajkam, arra a rövid időre, míg fennmarad kellemes, de semmi több.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.